Turite klausimų?
Spauskite čia!

r_keeper loterijos BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO 2018 taisyklės

1. LOTERIJOS ORGANIZAVIMAS IR KOORDINAVIMAS

  1.1. Šią r_keeper loteriją (toliau-Loterija) organizuoja ir koordinuoja UCS Baltic, įmonės kodas 110825653, adresas Ulonų g. 5, LT-08240, Vilnius (toliau – Organizatorius), pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

2. LOTERIJA

  • 2.1. Loterija vyksta parodos BALTSHOP.BALTHOTEL. BALTGASTRO 2018 (toliau – Paroda) metu, lapkričio 8-10 dienomis.
  • 2.2. Loterijoje gali dalyvauti visi parodos lankytojai, atstovaujantys maitinimo įstaigas, kurie Loterijos vykdymo laikotarpiu užpildo specialią kontaktinę formą ir parodos metu dar nėra r_keeper klientai.
  • 2.3. Forma gali būti pildoma tik parodos darbo metu, t.y. lapkričio 8-9 dienomis 10:00-18:00 val. ir lapkričio 10 d. 10:00-16:00 val.
  2.4. Parodos metu užpildyta kontaktinė forma atitinka Loterijos bilietą.

3. LOTERIJOS DALYVIS

  • 3.1. Loterijos dalyvis – juridinis asmuo, parodos BALTSHOP.BALTHOTEL. BALTGASTRO 2018 lankytojas, atstovaujantis maitinimo įstaigą ir užpildęs visus reikalaujamus laukus kontaktinėje formoje.
  3.2. Loterijoje turi teisę dalyvauti juridiniai asmenys, užsiimantys maitinimo veikla, apsilankę Parodoje, kurie parodos metu dar neturi įsigijęs jokios kompiuterinės r_keeper sistemos. Loterijoje negali dalyvauti jau esami r_keeper klientai.

4. REGISTRACIJA

  4.1. Juridiniai asmenys, užsiimantys maitinimo veikla ir norintys dalyvauti Loterijoje, turi užpildyti kontaktinę formą įmonės U_C_S stende Parodos metu. Kontaktinę formą galima užpildyti ranka, elektroniniu būdu vienoje iš stende esančių kasų arba paprašius U_C_S komandos nario pagalbos.

5. PRIZAS

  5.1. Loterijos prizas – pilna r_keeper_7 licencija, susidedanti iš administratoriaus licencijos ir kasos licencijos (vertė: 1616,08 EUR).

6. LOTERIJOS LAIMĖTOJO NUSTATYMAS

  • 6.1. Loterijos laimėtojas bus išrinktas burtų keliu, jį nustatys Organizatorių atstovaujantis darbuotojas.
  6.2. Laimėtojas bus nustatytas ne anksčiau kaip po parodos pabaigos, t.y. po llapkričio 10 d. 16:00 val, bet ne vėliau kaip iki lapkričio 12 d. 17:00 val.

7. LAIMĖTOJO INFORMAVIMAS IR PRIZO ATSIĖMIMAS

  7.1. Laimėtojas bus paskelbtas UCS Baltic Facebook svetainėje ir bus informuotas asmeniškai.

8. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

  8.1. Asmens duomenis tvarko Organizatorius ir/arba jo įgaliotas asmuo.

9. ATSAKOMYBĖ

  • 9.1. Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Loterijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Loterijoje.
  • 9.2. Loterijos rengėjai neatsako už Loterijos dalyvių pašalinimą ir Loterijos prizų neišdavimą, jei Loterijos dalyvis nesilaiko šių Taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga/ netiksli arba su juo nepavyksta susisiekti dėl nuo Organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.
  9.3. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Loterijos panaikinimu ar Loterijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.

10. KITOS SĄLYGOS

  • 10.1. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų atsiėmimo tvarką. Apie Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti UCS Baltic facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/UCSBaltic/

  10.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Loteriją bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Loterijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti UCS Baltic Facebook paskyroje.