Turite klausimų?
Spauskite čia!

Lyoness jau Karališkoje kibininėje!

2017 metų pradžioje UCS Baltic suintegravo R-Keeper V7 restoranų valdymo sistemą su Lyoness lojalumo sistema. Lyoness veikia nuo 2003 metų 47 pasaulio šalyse. Jos kortelę turi ir naudoja jau daugiau kaip 5,3 milijono vartotojų visame pasaulyje. Iki integracijos padavėjams tekdavo suvedinėti kiekvieno pirkinio duomenis rankiniu būdu. Nuo šiol kasų sistema pati perduoda kiekvieno kortelės panaudojimo atvejį Lyoness sistemai ir kliento pirkimas yra užskaitomas automatiškai.

Karališka kibininė yra pirmasis restoranas Lietuvoje įsidiegęs integraciją su Lyoness.

Lyoness CashBack kortelė – kaip tai veikia?

Apsilankius restorane, kuris dalyvauja Lyoness programoje ir pateikus savo Lyoness CashBack kortelę, dalis apmokamos sąskaitos sumos sugrįš atgal į kortelę. Be to, ši kortelė Jums leidžia kaupti pirkimo taškus, kurie vėliau gali būti panaudoti pirkimo taškų sandoriams, kuriuos siūlo Lyoness lojalumo partneriai.

Kaip gauti CashBack kortelę?

Lyoness Jums siūlo kelis skirtingus būdus. Savo CashBack kortelę visada rasite asmeninėje Lyoness.lt paskyroje. CashBack kortelę galite atsispausdinti bet kuriuo metu arba atsiskaitymo metu lojalumo partneriui parodyti jos elektroninį variantą išmaniajame telefone. Jeigu esate registruotas savo pažįstamo draugystės skrajute, Jūs iškart gausite plastikinę CashBack kortelę.

Visus Lyoness lojalumo partnerius, aptarnaujančius CashBack kortelę, galite rasti internetinėje svetainėje Lyoness.lt. Pasinaudoję Lojalumo partnerių paieška, Jūs galite sužinoti ar tam tikras lojalumo partneris priima CashBack kortelę ir kur galite ją panaudoti.