Visą parą veikiančios UCS serviso tarnybos telefonas: 8 700 55051

Susisiekite telefonu: +370 5 2107247

arba rašykite sales@ucs.lt
 

UCS klientams
ucs.lt > Sprendimai > Darbo laiko apskaita

Darbo laiko ir užmokesčio apskaitos sistemos, padės vadovams kontroliuoti darbuotojus, jų išdirbtą laiką, padės pasiekti didesnį našumą.

 

Dažnai sakoma, kad pasitikėjimas tarp vadovo ir pavaldinių lemia sėkmingą įmonės darbą. Tinkamai vykdoma darbo laiko apskaita – tai galingas įrankis fiksuoti ir optimizuoti darbo sąnaudas bei užtikrinti efektyvų žmogiškųjų išteklių naudojimą Jūsų įmonėje. Mūsų siūlomos sistemos naudojimas palengvins darbo ir grafikų valdymą bei sudarys sąlygas nuodugniai įmonės kolektyvo darbo analizei.

Ji, savo ruožtu, bus naudinga ir patiems darbuotojams, kurie nuo šiol galės stebėti savo darbo našumą ir nesibaiminti dėl neapmokėtų viršvalandžių, praleistų prie projektų. Darbo laiko apskaitos programa pateiks labai tikslius duomenis, naudingus formuojant darbo užmokestį, atitinkantį faktines darbuotojo pastangas ir jo darbo rezultatus.

Darbo laiko apskaitos programa skirta darbo grafikų valdymui bei darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymui (galima vesti informaciją apie faktinį darbo laiką pagal skirtingus darbo tipus). Vartotojas gauna galimybę sudaryti individualius ir grupinius darbo grafikus, pagal kuriuos pildomas darbo laiko apskaitos žiniaraštis tiek visai įmonei, tiek pasirinktam padaliniui ar darbuotojui.

Modernios darbo laiko apskaitos programos tai tik vienas iš būdų stebėti darbuotojų efektyvumą. Norint deramai organizuoti darbo laiką Jūsų įmonėje bei užtikrinti bendrovės konkurencingumą, būtina pasirūpinti atitinkama praėjimo kontrolės apskaita bei bendra įmonės apskaita.

Darbo laiko ir užmokesčio apskaitos programa bei personalo valdymo apskaitos programa pritaikytos tiek įprastinės, tiek ir specifinės veiklos poreikiams ir leidžia sumažinti personalo skyriaus darbuotojo darbo sąnaudas bei pateikti įmonės vadovams patikimą ir kokybišką informaciją apie faktinį pavaldinių darbo našumą.

Nuo šiol kontroliuoti įmonės darbą tapo dar paprasčiau. Tereikia susisiekti su artimiausiu “UCS Baltic” filialu ir susitarti dėl susitikimo su bendrovės konsultantu. Būkite žingsniu priekyje – naudokitės moderniomis darbo laiko apskaitos programomis!

Daugiau informacijos apie mūsų parduodamas sistemas galite paspaudę ant nuorodų žemiau:

Produktai
BioTime -

biometrinė praėjimo kontrolės ir darbo apskaitos sistema

Time-Keeper -

personalo valdymo, darbo laiko ir užmokesčio apskaitos programa.

Trūksta informacijos? Reikia konsultacijos? Norite įsigyti? Susisiekite!
Užpildykite pateiktą formą ir mūsų konsultantai su Jumis netrukus susisieks.
Vardas
El. paštas
Telefonas
Miestas
Jūsų klausimai

Padovanokite nuolaidų kortelę savo lojaliam klientui
Parodykite klientui išskirtinį dėmesį ir leiskite jam pasijusti ypatingu.

 

 

UAB "UCS Baltic". Ulonų g. 5, LT-08240, Vilnius / Tel. 8-5-210 72 47 / Rašykite mums info@ucs.lt    © 2014 UAB "UCS Baltic" 

 
 

Kitos UCS grupės įmonės: www.ucs.lv, www.ucs.ee     UCS atstovaujami ženklai: