Turite klausimų?
Spauskite čia!

Naujausias, itin moderniu ir ergonomišku dizainu pasižymintis Elcom kasos aparatas, skirtas prekybai mažo ir vidutinio dydžio maitinimo įstaigose, parduotuvėse. Patogus ir greitas kasos juostos įdėjimas naudojant drop-in sistemą, gerai matomi ir apšviesti kliento ir pardavėjo ekranai, patogi plastikinė klaviatūra su programuojamais mygtukais.

Nuo 2015 m. Gegužės 1 d. Lietuvoje įsigaliojo VMI įsakymo NR. VA-9 pakeitimai, pagal kuriuos restoranų, kavinių, viešbučių ir kitų viešojo maitinimo paslaugas teikiančių įmonių kasos aparatai turi būti pritaikyti išankstinių sąskaitų (pre-čekių) spausdinimui. Kasos aparatai EURO 150-TE yra vieni iš nedaugelio prieinamų Lietuvoje kasos aparatų, turinčių šią funkciją.

Išleidus naują programinę versiją, šis kasos aparatas igijo ne tik darbui restorane ar kavinėje reikalingą funkcionalumą, bet ir tapo daug patikimesnis bei greitesnis.

Aparatas atitinka naujus (taip pat ir kavinėms bei restoranams taikomus) VMI reikalavimus, turi specialiai maitinimo verslui pritaikytas funkcijas:

  • Užsakymų įvedimas. Vienu metu gali būti atidaryti net 99 staliukai.
  • Ilgesnis, išsamesnis kvitas. Galima atspausdinti net 99 eilučių ilgio kvitą.
  • Nuolaidos taikymas užsakyme. Galima taikyti nuolaidas tiek vienai prekei/patiekalui čekyje, tiek visam užsakymui. Nuolaidos gali būti suminės (pvz.: 10 Eur.) arba procentinės (pvz.: 10 %).
  • Prekės/patiekalo arba skyriaus įvedimas. Užsakymas gali būti formuojamas tiek produktų grupėmis, tiek prekėmis/patiekalais.
  • Išankstinės sąskaitos spausdinimas. Užsakymui galima atspausdinti išankstinę sąskaitą.
  • Staliukų skaidymas. Dalį užsakymo galima perkelti į kitą arba naują užsakymą.
  • Neapmokėtų užsakymų perkėlimas. Pamainos uždarymo metu (Z nuėmimo metu) galima perkelti atidarytus užsakymus į sekančią pamainą.

Euro-150TE pasirūpins, kad darbas kasos aparatu taptų malonumu.

Turite klausimų?
Spauskite čia!