Turite klausimų?
Spauskite čia!

Apie Samsung LYNK SINK

Integruotas IP pagrįstas turinio valdymo sprendimas aukščiausios klasės viešbučiams.
Išskirtinė Samsung LYNK SINC viešbučio sistema orientuota į nuolatinius aukščiausios klasės viešbučių ir kurortų klientus, kurie tikisi, kad kambariuose galės mėgautis tokiomis pačiomis pirmos klasės pramogomis kaip ir namuose. Populiarėjant socialiniams tinklams, žaidimams ir kitiems interneto panaudojimo būdams, aukščiausios klasės viešbučiai turi pasinaudoti šia tendencija nuolatiniams klientams pritraukti ir pamaloninti. „Samsung LYNK™ SINC 3.0“ padeda taikyti šias tendencijas efektyviai valdydama viešnagės paslaugų TV turinį IP pagrįsta infrastruktūra. Naudodami šį pažangų integruotą sprendimą, viešbučiai gali pateikti svečiams įvairios informacijos pritaikytame ir intuityviame rodymo meniu, taip garsindami savo prekės ženklą ir darydami svečiams įspūdį turiniu, kuris yra pritaikytas individualiam skoniui ir reikmėms. Be to, paslaugų valdymas atliekamas be papildomų priedėlių (STB) ar priežiūros išlaidų.

Stebėdami viešbučių rinką viešnagės sektoriaus specialistai pastebi, kad visų viešbučių siūlomos papildomos paslaugos labai supanašėjo ir pabrėžia, kad bet kokie išskirtiniai bruožai ir naujovės, klientų yra vertinamos itin gerai. Tai sukuria papildomą vertę klientams bei leidžia įstaigoms išsiskirti iš minios.

Siekiant pakelti viešbučio pelningumą reikia pasitelkti visas įmanomas priemones, tokias kaip restorano paslaugų skatinimas, SPA centro paslaugų pardavimo skatinimas, papildomų paslaugų pardavimo skatinimas. Dažnais atvejais viešbučiui sunku iškomunikuoti svečiams apie visas viešbučio teikiamas paslaugas, lankstinukų spausdinimas nėra toks efektyvus, o viešbučio personalas ne visada spėja informuoti svečius apie visas papildomas viešbučio teikiamas galimybes ir paslaugas.

Samsung LYNK SINC galimybės ir privalumai:

  • Pasisveikinimo funkcija. Svečias įjungęs televizorių gaus pranešimą „Sveiki, ponas Vardeni Pavardeni“ ši funkcija turi palikti įspūdi, kad kambarys paruoštas būtent šiam svečiui asmeniškai.
  • Pranešimų siuntimas. Viešbučio administracija gali naudoti automatinius pranešimus svečiams siekiant juos informuoti apie vykstančius renginius, restorano teikiamas naujienas ar bet kuriuo kitu viešbučiui aktualiu klausimu. Tai galima daryti ir masiniu pranešimu kuris pasirodo be svečio papildomų pastangų, arba galima siųsti asmenines žinutes į laikiną svečio pašto dėžutę, o toliau galima stebėti kurie svečiai išsiųstas žinutes perskaitė.
  • Daugiakalbė aplinka. Svečias gali naudoti LYNC SINC turinį pasirinkta kalba.
  • Orų mygtukas. Pagrindiniame puslapyje svečias gali peržiūrėti orų apžvalgą.
  • Skrydžių apžvalga. Lync sinc serveryje galima nurodyti kurio oro uosto informaciją atvaizduoti. Svečias gali stebėti artimiausio oro uosto lėktuvų atvykimo, išvykimo laikus ir datas.
  • Inovatyvus dizainas. Televizoriaus pagrindinį langą galima sukurti pagal savo poreikius. Įkelti paveikslėlius ir audio medžiagą. Galimybė sukurti viešbučio kanalą kuris rodys tik tą turinį kurį nurodys pats viešbutis. Dėl lengvo turinio keitimo viešbutis gali kurti informacijos kategorijas ir subkategorijas. Į pasirinktas kategorijas galima kelti informaciją, nuotraukas, video medžiagą. Tai idealu būdas reklamuoti savo restoraną, SPA centrą ar bet kurias kitas papildomas viešbučio teikiamas paslaugas.
  • Centralizuotas kanalų valdymas. Šio sprendimo dėka nebereikia „pernešinėti“ kanalų sąrašo į kiekvieną televizorių USB laikmenos pagalba. Kanalų sąrašas siunčiamas teisiai iš LYNK SINC serverio. Taipogi kambariai gali būti suskirstyti pagal klases ir skirtingas televizorius gali turėti skirtingą kanalų paketą.
  • Kanalų paketo priskyrimas kambariui vyksta kelių mygtukų paspaudimu.
  • Marketingo paslauga. Viešbutis tai nėra vien pastatas. Viešbutis tai vieta kuri garantuoja pastovią potencialių klientų auditoriją. Naudojantis LYNK SINC turinio valdymu galima reklamuoti ir kitų tiekėjų prekes ar paslaugas (prieš tai pasirašius bendradarbiavimo sutartis), o šio funkcionalumo naudojimas gali be jokių sąnaudų pakelti viešbučio pelningumą.
  • Integravimo su viešbučio PMS galimybė. UCS Baltic įmonė pradėjo integravimo darbus SAMSUNG LYNK SINC su viešbučio valdymo programa SHELTER.

Priminiame etape yra integruojamas pasisveikinimo žinutės siuntimas tiesiai iš SHELTER PMS. Atlikus svečio apgyvendinimą viešbučio PMS nusiųs informaciją apie LYNK SINC kuriame apgyvendintas svečias. LYNC SINC gavęs šią informacija jau automatiškai atliks asmeninį svečio pasveikiną. Taip pat bus integruota viešbučio sąskaitos peržiūra. Šio funkcionalumo galimybė leis viešbučio svečiui peržiūrėti savo sąskaitos turinį. Svečio išvykimo momentu svečiui jau nereikės pristatyti jo paslaugų detalizacijos, o tai užtikrins operatyvesnį ir sklandesnį svečio išvykimą.

Daugiau informacijos apie Samsung LYNK SINC 3.0 sistemą rasite čia: SAMSUNG LYNK SINC
arba susisiekite su mumis, mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Turite klausimų?
Spauskite čia!