Turite klausimų?
Spauskite čia!

Apie WuBook

Unikali WuBook viešbučio sistema – tai šiuolaikiškas, patikimas ir patogus sprendimas centralizuotam internetinių rezervacijų valdymui.

Turbūt nei vienas viešbutis šiais laikais negali įsivaizduoti sėkmingo veikimo be internetinių rezervacijų. Dalis viešbučių internetinėmis rezervacijomis tik papildo savo klientų ratą, o kiti – vien iš tokių gyvena. Tačiau ir vieni, ir kiti sutinka – jeigu nori būti konkurencingas ir prieinamas potencialiam klientui – privalai būti visur.

Internetinių rezervacijų sistemų efektyvus veikimas priklauso nuo jų valdymo. Kadangi sistemas administruoti yra sudėtingas ir daug laiko atimantis darbas, UCS Baltic siūlo patogų ir itin veiksmingą sprendimą – WuBook. Modernios viešbučių automatizavimo sistemos leidžia be papildomo darbo internetinių rezervacijų svetainėse centralizuotai paskelbti informaciją apie laisvus kambarius. Sistema veikia su visais didžiausiais pasauliniais internetinių rezervacijų tinklais: Booking.com, Expedia, Hotel.de ir kt.

WuBook

15 dienų bandymas nemokamai!

WuBook veikimas

Shelter2 režimas (PMS)

WuBook sistema visą informaciją apie kambarius ir jų užimtumą pati pasiima iš Shelter programos ir paskelbia pasirinktuose internetinių rezervacijų kanaluose. Šiuo atveju jums nereikia jaudintis dėl apsiskaičiavimo – sistema pati reguliuoja, kokius kambarių kiekius gali rezervuoti kiekviena svetainė ir taip užtikrina maksimalų kambarių išnaudojimą nenuviliant klientų. Klientui patvirtinus rezervaciją, WuBook Shelter2 sistemoje iš karto pažymės kambarį kaip užimtą. Atšaukus rezervaciją, sistema automatiškai panaikins rezervaciją ir Shelter2 sistemoje (bei internetinėse svetainėse) kambarys vėl taps pasiekiamu klientams bei naujoms rezervacijoms.
wubook shelter


Channel manager režimas

Šis režimas skirtas viešbučiams, naudojantiems kitas viešbučių valdymo sistemas. Channel manager – specialus įrankis, kuris padeda jums organizuoti centralizuotą informacijos apie kambarius paskelbimą pasirinktuose internetinių rezervacijų kanaluose. Diegiant šį sprendimą, nemokamai suteiksime jums įskiepį, kuris jūsų svetainėje leis naudoti elektroninių užsakymų funkciją. Užsakymai bus persiunčiami jums elektroniniu paštu.
Wubook Channel manager

Atsiliepimai apie WuBook

Booking vila levita1

„Esame labai patenkinti Shelter2 ir WuBook sistemomis. Jos padeda paprastai ir efektyviai išnaudoti internetinių rezervacijų kanalus. Šiuo metu „Vila Levita“ galite rasti Booking.com ir Agoda.com sistemose ir tai, be jokių abejonių, mums padeda pritraukti daugiau klientų.“
– Elena Nasyrova, „Vila Levita“ savininkė.

Turite klausimų?
Spauskite čia!