Turite klausimų?
Spauskite čia!

„Vichy“ vandens parko automatizavimo projektas

vichy1

Įmonė „UCS Baltic“ įdiegė programinę ir techninę įrangą, skirtą automatizuoti lankytojų apsilankymą „Vichy“ vandens pramogų parke Vilniuje.

vichy2

Kasose vandens pramogų parko lankytojai gali nusipirkti bilietus į vandens parką. Klientui susimokėjus už bilietą, jam duodama apyrankė, su kuria jis gali įeitį į vandens parką, atsidaryti spintelę, susimokėti už maistą, gėrimus ir papildomas paslaugas.

vichy9 vichy10 Vichy3.1

Klientai įeidami į vandens parką, nuskenuoja savo apyrankę ir turniketas įleidžia juos į parką.

vichy4

Vandens parko lankytojams įrengtos persirengimo spintelės su užraktais, kuriuos galima atidaryti prilietus apyranke.

vichy5

Laisvos persirengimo spintelių durys visada yra atviros, tokiu būdu lankytojai iškart mato laisvas spinteles.

vichy6

Norint uždaryti persirengimo spintelės duris, reikia palaikyti apyrankę prie indikatoriaus, kol užsidegs raudona šviesa.
Norint atidaryti persirengimo spintelės duris, reikia palaikyti apyrankę prie indikatoriaus ir spintelė atsidaro.

Vichy7.jpg

Vandens pramogų parko viduje esančiuose baruose galima atsiskaityti naudojant elektroninę apyrankę. Elektroninė apyrankė nuskanuojama, informacija apie pirkimą automatiškai perduodama į sistemą. Įvairiose vandens pramogų parko vietose, tokiose kaip įėjimas į VIP persirengimo patalpas, vykdoma įėjimo kontrolė. Tik tie lankytojai, kurie ya išsipirkę galimybę persirengti VIP persirengimo patalpose, gali įeiti į šias patalpas.

vichy8

Lankytojas, prieš išeidamas iš vandens pramogų parko, informaciniame terminale gali pasitikrinti, ar jam reikia papildomai sumokėti už vandens parke pirktus gėrimus, maistą bei papildomas paslaugas.

vichy2

Jeigu klientas pirko vandens parke gėrimus ir maistą, kasose jis atsiskaito už juos. Jeigu klientas nėra atsiskaitęs, sistema, skenuojanti klientų apyrankes prie išėjimo, jo neišleis.Išeidamas iš vandens parko lankytojas įmetą savo apyrankę i terminalą, jame apyrankė automatiškai nuskenuojama. Jeigu klientas atsiskaitęs už vandens parke pirktus gėrimus ir maistą arba nebuvo pirkęs jų, turniketas jį praleidžia. Tuo atveju jeigu klientas pirko gėrimus ir maistą vandens parke ir už juos neatsiskaitęs nori išeiti iš vandens parko, turniketai automatiškai jo neišleis.