Turite klausimų?
Spauskite čia!

Praėjimo kontrolės sistema „Siemens“ arenoje

Nuo šiol į “Siemens” arenoje arenoje vykstančius renginius žiūrovai gali patekti gerokai greičiau.

Siemens turniketai 1 (1)

Prie visų 5 arenos įėjimų įrengta speciali praėjimo valdymo ir kontrolės sistema, kurią sudaro 25 turniketai ir 8 varteliai neįgaliesiems.

Naudojantis turniketais, 10-čiai tūkst. lankytojų patekti į salę užtrunka vos daugiau nei valandą – beveik dvigubai greičiau nei anksčiau. Didžiausio apkrovimo metu per visus veikiančius turniketus į areną įleidžiama daugiau nei 700 žiūrovų per minutę.

Siemens turniketai 2 (1)

Ant turniketų stovintys skeneriai nuskaito bilieto brūkšninį ar 2D kodą tiek nuo įprastų, tiek nuo elektroninių bilietų, o atsisiuntus mobilųjį bilietą – ir iš mobilaus telefono ekrano.

Siemens turniketai 3 (1)

Arenoje sumontuoti turniketai yra dvikrypčiai: lankytojai gali tiek įeiti, tiek išeiti pro juos. Tai aktualu per visą dieną truksiančius renginius, kai po pertraukos žiūrovas vėl su tuo pačiu bilietu gali grįžti į renginį.

Siemens turniketai 4 (1)

Pasibaigus renginiui turniketai nuleidžiami, o varteliai atidaromi automatiškai. Tuomet lankytojai gali laisvai išeiti iš pastato.

Siemens turniketai 5 (1)

„Siemens“ arenos įėjimo valdymo ir kontrolės sistema yra sujungta su pastato valdymo ir priešgaisrinės saugos sistemomis. Visuose įėjimuose sumontuoti varteliai, skirti neįgaliesiems. Šie varteliai skirti ir evakuacijai pavojaus metu. Tai garantuoja žmonių saugumą netikėtų situacijų metu. Tokiu atveju varteliai automatiškai atsidarytų, kad žmonės galėtų laisvai išeiti iš pastato.

Siemens turniketai 6 (1)

Turniketų valdymo sistema yra integruota su bilietų pardavimo sistema. Tas padeda išvengti galimo renginių lankytojų ar apsaugos darbuotojų piktnaudžiavimo. Turniketas lankytoją praleidžia tik nuskaičius galiojantį ir gerą bilietą.

Siemens turniketai 7

Prie tarnybinio įėjimo stovi praėjimo turniketas, kuris kontroliuoja, kad į renginį savavališkai nepatektų darbuotojų draugai ir pažįstami.

Siemens turniketai 8

„Siemens“ arenos įėjimo valdymo ir kontrolės sistema padeda lengviau suvaldyti į populiariausius renginius susirenkančias žiūrovų minias, mažinti spūstis ir išvengti darbuotojų piknaudžiavimo.