Turite klausimų?
Spauskite čia!

„Alaus Biblioteka“ – ypatinga vieta alaus mėgėjams sostinėje

Juos vienija didelė meilė ir aistra alui. Jie svajoja sukurti vietą, kuri burtų aplink save išskirtinio alaus mėgėjus ir suteiktų jiems neapsakomą malonumą. Jie – trys alaus mylėtojai, nusprendę atidaryti ypatingą alaus barą (o pažvelgus į interjerą, gal net reikėtų sakyti restoraną) Vilniuje.

_DSC3510 _DSC3514

Kaip ir visos geros idėjos „Alaus Biblioteka“ gimė iš meilės ir svajonės. Gero alaus mėgėjai jau žino – beveik prieš trejetą mėnesių Vilniuje duris atvėrė tokia vieta, kurią privalo aplankyti kiekvienas alaus gurmanas. Nepriekaištingas architektės Ievos Folk įgyvendintas interjeras, subtiliai paruoštas prekės ženklas ir ypatinga koncepcija leidžia suprasti – „Alaus Bibliotekos“ potencialas – milžiniškas.

_DSC3518 _DSC3537

„Pretenduojame į alaus išmanymą ir ekspertiškumą. Savo bare reprezentuojame visą alaus skalę. Kaip ir geroje bibliotekoje rasi skirtingų stilių geriausias knygas, taip ir pas mus, net išrankiausias alaus mėgėjas, tikrai ras norimo stiliaus alaus. Todėl mes ir esame ALAUS BIBLIOTEKA.“ – teigia vienas iš baro įkūrėjų Tomas Bartninkas.

_DSC3547 (1) _DSC3550

Šiuo metu „Alaus Biblioteka“ reprezentuoja visą periodinę alaus lentelę – net 60 alaus stilių. Baras šiuo metu gali pasiūlyti beveik 300 skirtingų alaus rūšių.

_DSC3555 _DSC3563

Pasak „Alaus bibliotekos“ įkūrėjų, „R-Keeper“ leidžia sutaupyti daug laiko, kuris yra beprotiškai vertingas. „Kiekviena sutaupyta sekundė šiame versle virsta pinigais“ – tikina T. Bartninkas. Baras naudoja naujausią „R-Keeper“ programinės įrangos versiją, kuri veikia kompaktiškame „Retail Smart“ POS kompiuteryje. Suvaldyti daugelį alaus rūšių padeda papildomai naudojamas barkodų skaitytuvas, kurio veikimas yra integruotas apskaitos sistemoje.

_DSC3720 _DSC3677

_DSC3657 _DSC3598