Turite klausimų?
Spauskite čia!

„Coffee Inn“ kavinių tinklo automatizavimo projektas

Prieš trejetą metų pradėjęs dirbti su restoranų valdymo ir apskaitos sistema R-Keeper, vienas didžiausių Lietuvoje kavos ir užkandžių tinklas “Coffee Inn” šiemet įsidiegė biometriniais piršto atspaudais valdomą sistemą BioTime – personalo valdymo, darbo laiko ir užmokesčio apskaitos programą, kurioje kaupiama ir apdorojama informacija, susijusi su įmonės darbuotojais.

CoffeeInn1 (1)

BioTime pasirinkimą lėmė prieš tai naudota, tačiau nepasiteisinusi sistema, darbuotojų registraciją vykdant magnetinių kortelių pagalba. Registracijai naudojant kortelę, ją laisvai galėjo panaudoti vėluojančio ar nesančio darbe kolegos ir tokiu būdu iškraipyti ataskaitų duomenis.
BioTime sistema, nuskaičius piršto atspaudą, leidžia tiksliai identifikuoti konkretų darbuotoją ir įtraukti jo atvykimo/išvykimo laiką į darbo laiko apskaitą.

CoffeeInn2 (1)

Kadangi darbo pobūdis įstaigoje toks, jog darbuotojai nuolat migruoja, t.y. darbuotojas vieną dieną dirba vienoje tinklo kavinėje, kitą – kitoje, šią migraciją automatiškai fiksuoja apskaitos sistema BioTime. Kiekvienoje tinklo kavinėje stovi po terminalą, nuskaitantį darbuotojų piršto atspaudą.

CoffeeInn3 (1)

Visi terminalai yra integruoti į vieną bendrą įstaigos sistemą.

CoffeeInn4 (1)

Atėjęs į darbą darbuotojas prisiregistruoja. Visa tai automatiškai užfiksuoja BioTime sistema.

Pagrindinė BioTime programa ir piršto nuskaitymo įrenginys įdiegti centriniame ofise esančiame serveryje, kur atsakingas darbuotojas bet kurią minutę atsidaręs programą gali matyti kas tuo metu dirba, ko nėra darbe. Programoje matosi visi darbuotojų įregistravimo/išregistravimo įrašai, kuriame taške tam tikrą dieną ir kiek laiko pradirbo konkretus darbuotojas.
Tokiu būdu sistemoje atsispindi ir realus faktiškai išdirbtas laikas, dėl ko yra žymiai paprasčiau apskaičiuoti darbuotojo atlyginimą.