Turite klausimų?
Spauskite čia!

„Jurgis ir Drakonas“ restoranų automatizavimas

Jurgis Ir Drakonas“, kaip ir daugelis gerų dalykų, užgimė atostogaujant. Nicholsonų šeima – Beata, Tomas ir Izabelė su Jurgiu – atostogavo Italijoje, mėgavosi saule ir, žinoma, neįtikėtinai gardžiu maistu. Ir kilo klausimas: na, kodėl kodėl kodėl Lietuvoje nėra Italija kvepiančios picos??? Nusprendėme patys ją pasidaryti. Nusipirkome mobiliąją malkomis kūrenamą krosnį, kurią kūrenome savo kieme, pradėjome gilintis į picos subtilybes ir ją kepti draugams. Tomas nuvažiavo į Neapolį, į „Vera Pizza Napoletana“ mokyklą, iš jos grįžęs 2014 metų kovą Kaziuko mugėje pasiūlė neapolietiškos tradicijos picą tikriems herojams „Jurgis ir Drakonas“.

DSC05460 DSC05446

Taip save oficialioje svetainėje pristato dabar dažnai geriausiu picas gaminančiu restoranu tituluojamas “Jurgis ir Drakonas” Vilniuje. Jau beveik pusmetį veikiančio šeimos restorano pavadinimas dažnai linksniuojamas gero maisto mėgėjų bloguose ir įvairiuose spaudos leidiniuose. Patrauklus įvaizdis viešoje erdvėje, šviesus ir erdvus šeimų pamėgtas interjeras, skrupulingai paruoštas maistas. Tai – šio, dabar jau du veikiančius restoranus turinčio ir besiruošiančio atidaryti trečią, restoranų tinklo sėkmės receptas. Prieš vidurdienį duris atveriančio restorano vadovai džiaugiasi, kad laisvus stalelius pamatyti čia tenka itin retai.

DSC05445 DSC05440

Tačiau net ir tada, kai atrodo, kad klientų srautas pastovus ir belieka tik džiaugtis, reikia sugebėti jį tinkamai apdirbti. Suprasdami greito ir patogaus klientų aptarnavimo reikšmę, restorano vadovai nusprendė naudoti R-Keeper 7 sistemą, kuri sėkmingai automatizavo maitinimo verslo procesus, padėjo tinklui išnaudoti didelį užimtumą ir prisidėjo prie greitos plėtros.

DSC05448 DSC05452

„Jurgis ir Drakonas“ naudoja naujausią R-Keeper 7 restoranų automatizavimo sistemos versiją. „Ogmios mieste“ esančiame restorane naudojami du POS kompiuteriai – vienas prie baro, kitas – prie picų krosnies/virtuvės. Toks techninės įrangos išdėstymas leidžia patogiai paskirstyti užsakymus tarp aptarnaujamų stalelių ir sumažinti kasų užimtumą.

DSC05470 DSC05497

„Jurgis ir Drakonas“ pasižymi inovatyviu požiūriu ir nevengia naudoti įvairių sistemų, kurios lengvina kasdienį darbą:

  • Lojaliausiems savo klientams siūlo nuolaidų korteles, o sklandžiam šios sistemos veikimui užtikrinti naudoja Personal Cards lojalumo sistemą.
  • Sklandų restorano darbą užtikrina tai, kad vadovai gali stebėti restorano darbą naudodami Internet Monitoring paslaugą, kuri leidžia restorano darbą analizuoti per bet kokį išmanųjį įrenginį.

DSC05465 DSC05487

DSC05457 DSC05450