Turite klausimų?
Spauskite čia!

Lunch Up savitarnos kasos

Vienas didžiausių restoranų ir kavinių tinklų „Amber Food“, atidarydami naujo koncepto dienos pietų restoranus „Lunch Up“ su savitarnos sprendimu, kaip partnerius pasirinko UCS Baltic.

Lietuvoje jau yra trys „Lunch up“ dienos pietų restoranai: Vilniuje, verslo centre „Park Town“ (Lvovo g. 101) bei verslo centre U219 (Ukmergės g. 219), ir Kaune, verslo centre „Magnum“.

Visuose restoranuose veikia Kiosk Pro savitarnos kasos programa su mažai vietos užimančiu, patogiu ir moderniu techninės įrangos sprendimu – liečiamais auštos raiškos ekranais. Liečiami ekranai sukabinti eile ant sienos sudarant galimybę klientams suformuoti kelias eiles ir laikytis atokiau vieniems nuo kitų. Spausdintuvas ir bankinis terminalas padėti po ekranais, ant siauro paviršiaus, kuris taip pat slepia ir kasos kompiuterius bei laidus ir susilieja su restorano interjeru. Taip „Lunch up“ savitarnos kasos atrodo estetiškai ir moderniai, o laukimo režime rodomos patiekalų nuotraukos ar pasiūlymai skatina užsisakyti.

„Lunch up“ dienos pietų restoranuose klientai užsisako maistą savitarnos kasoje, apmoka užsakymą kortele ir kartu su fiskaliniu čekiu gauna atspausdintą užsakymo numerį. Tuo metu apmokėtas užsakymas keliauja į virtuvės užsakymų spausdintuvą. Vos už kelių minučių užsakymas paruošiamas, ant padėklo šalia maisto padedamas užsakymo numeris iš virtuvės ir maistas keliauja konvejeriu į restorano salę, kur jį, sutikrinęs su savo turimu užsakymo numeriu atsiima klientas. 

Daugiau apie savitarnos kasą skaitykite ČIA.

Lunch up savitarnos kasos Lunch up savitarnos restoranas Lunch up maisto atsiėmimo konvejeris Lunh up užsakymo pateikimas savitarna Lunch upsavitarnos kasos Lunch up maisto atsiėmimas Lunch up restorano logotipas