Turite klausimų?
Spauskite čia!

Praėjimo kontrolės sistema Panevėžio „Cido“ arenoje

Bendradarbiaujant su bilietų platinimo bendrove „Tiketa“, Panevėžio sporto arenoje „CIDO“ parinktas optimalus sprendimas, leidžiantis per trumpą laiką greitai ir patogiai įleisti lankytojus į areną.

Šoniniuose arenos praėjimuose įrengti turniketai leidžia lankytojui su bilietu įeiti, išeiti, vėl įeiti į vidų per visą laikotarpį kol vyksta renginys. Tokiu būdu lankytojai iš VIP zonos gali laisvai vaikčioti tiek bendroje erdvėje, tiek ir VIP zonoje.

Cido Arena0 (1)SONY DSCSONY DSCTurniketo skaitytuvas bilietą nuskaito labai greitai.

Brūkšninių kodų skaitytuvai gali nuskaityti brūkšninį bilieto kodą ne tik nuo bilieto ar atspausdinto popieriaus lapo, bet ir iš mobilaus telefono ar delninio kompiuterio.

Praėjimai realizuoti taip, kad reikalui esant turniketai galėtų ne tik įleisti lankytojus, bet ir juos išleisti.

Įranga sukonfigūruota taip, jog jeigu per nustatytą laiką lankytojas, nuskaitęs savo bilietą, nepraeina pro turniketą, bilietas lieka galioti, kadangi nebuvo prasuktas turniketas. Tereikia iš naujo pridėti bilietą prie skaitytuvo.

SONY DSCSONY DSC

Visuose įėjimuose sumontuoti varteliai, skirti neįgaliesiems. Taip pat šie varteliai skirti evakuacijai pavojaus metu. Tokiu atveju jie automatiškai atsidarytų, kad žmonės galėtų laisvai išeiti iš pastato.

Atliktas sujungimas su pastato valdymo sistema. Po renginio sistema atlaisvina visus praėjimus. Turniketai tiesiog nuleidžiami, o varteliai lieka atsidarę.

UCS Baltic visoje arenoje taip pat įdiegė ir maitinimo valdymo sistemas. Įvairioje arenos vietose veikia 25-ios restoranų apskaitos ir valdymo sistemos R-Keeper V6 kasos su lietimui jautriais ekranais.

Įvertinus funkcionalumą, universalumą, paslaugų socialinį prieinamumą, „Cido“ sporto arena pripažinta 2008 metų geriausiu nauju sporto objektu ,,Metų sporto statinio“ konkurse.