Turite klausimų?
Spauskite čia!

ATSISKAITYMAS PRIE KASOS su unTill

GRĮŽTI Į UNTILL PUSLAPĮ

UnTill, kaip ir dauguma kasos sistemų, turi greitojo čekio (atsiskaitymo prie kasos) režimą, kuris dažniausiai naudojamas baruose, kavinėse ar užkandinėse, kuriuose klientas susimoka iš karto. Tačiau unTill atsiskaitymo prie kasos funkcija leidžia vienu metu prie tos pačios kasos dirbti keliems pardavėjams.

JEI ATSISKAITOMA TIK PRIE KASOS: VIENA KASA

unTill kasos sistema leidžia keliems darbuotojams vienu metu turėti po atidarytą užsakymą, tarp kurių galima naviguoti iki kol jie bus uždaryti. Tokiu atveju kiekvienas darbuotojas turi savo užsakymo langą, kuris pavadintas darbuotojo vardu arba numeriu.

Jei, pavyzdžiui, dirbant desertinėje vienas pardavėjas į užsakymą suveda tortą ir nueina jo supakuoti, kitas pardavėjas tuo metu gali parduoti sausainius kitam klientui, jam tereikia kasoje pasirinkti savo vardą ar numerį ir bus atidaromas atskiras užsakymas. Pirmajam pardavėjui grįžus prie kasos ir pasirinkus savo vardą atidaromas jo prieš tai pradėtas užsakymas, kuris gali būti tęsiamas. Taip daug greičiau galima aptarnauti eilę žmonių, laukiančių rytinės kavos ar bandelių.

JEI ATSISKAITOMA TIK PRIE KASOS: KELIOS KASOS

Jei įstaigoje yra kelios kasos, vienas pardavėjas, pradėjęs užsakymą vienoje kasoje, priėjęs prie kitos gali atsidaryti tą patį užsakymą tiesiog pasirinkęs savo vardą. Tai aktualu, kai pavyzdžiui kepyklėlėje vienoje pusėje į užsakymą įtraukaimos ir supakuojamos bandelės, o kitame prekystalio gale gaminama kava. Kiekvienas darbuotojas turi savo užsakymo langą, pavadinta jo vardu ar numeriu.

JEI ATSISKAITOMA IR PIRE KASOS IR PRIE STALIUKO

Jei aptarnavimas Jūsų restorane vyksta prie staliuko, bet yra galimybė įsigyti prekių tiesiog prie kasos, unTill leidžia perjungti kasą į greitojo čekio režimą vienu paspaudimu. Tokiu atveju užsakymas ir apmokėjimas vykdomas neatidarius staliuko.

  • Lengva pereiti iš staliukų režimo į greitojo čekio režimą
  • Patogu ir greita dirbti keliems pardavėjams
  • Užsakymas lieka visose kasose tol, kol yra apmokamas