Turite klausimų?
Spauskite čia!

Ericsoft mokymai

Puiki žinia viešbučių valdymo programos ericsoft turėtojams!

Įvertinę ericsoft esamų klientų pasitenkinimo lygį (daugiau info skaityti čia) ir siekdami maksimaliai išpildyti klientų norus bei lūkesčius, pranešame, jog galite įsigyti papildomus viešbučių valdymo programos ericsoft mokymus! Dėl mokymų susisiekite su mūsų specialistais el. paštu hotel@ucs.lt.

A. Booking engine modulio mokymai
B. CRM modulio mokymai
C. YIELD (pajamų valdymo) modulio mokymai
D. Mokymai Jūsų pasirinkta tema

Artimiausiu metu planuojame sąrašą išplėsti, tad laukite naujienų! 

Booking engine

 

Kiekvienos apgyvendinimo įmonės tikslas – kuo didesnis tiesioginių rezervacijų kiekis, atnešantis nuo 10-25 proc. daugiau pajamų. Ką mums duoda Booking Engine modulis, kaip jį tinkamai valdyti bei išnaudoti?

IŠSAMŪS MOKYMAI APIMA:

1. Individualizuotas „Interface“ kūrimas (norimos nuotraukos, spalvos, aprašymai skirtingomis kalbomis, socialinių tinklų nuorodos);

2. Papildomų paslaugų kūrimas (galimybė įtraukti papildomas viešbučio paslaugas rezervacijos kūrimo metu (pvz. Nuoma vietai stovėjimo aikštelėje, gėlės, vaisiai kambaryje).

3. Kainų kūrimas (skirtingų kainų kūrimas ir taikymas skirtingomis dienomis pagal RATE kodus (viešnagė su pusryčiais, be pusryčių ir pan.) bei kambarių tipus);

4. Specialių pasiūlymų kūrimas (tam tikros kainos ir pasiūlymai, kurie galioja tik speficinėms įmonėms, arba klientams, kurie rezervacijos metu nurodo specialų PROMO kodą);

5. Modulio valdymas per vidinę licenziją bei pačią PMS-Ericsoft (kas nustatoma, nurodoma ir formuluojama per asmeninę licenziją (help.ericsoft.com), o kas nurodome per pačią viešbučio valdymo „Ericsoft“ programą);

6. Ataskaitų analizė (pajamų, statistikos duomenys, suteikiantys galimybę sistemingai analizuoti rinką, klientų poreikius, atlikti korekcijas bei siekti maksimalių pajamų);

7. Klientui suteikiama pateiktų mokymų santrauka (su vaizdine medžiaga), nepamiršti mokymų iformacjos;     

 KAINA:  200 EUR. 

CRM modulis

 

Komunikacija šiais laikais yra ypač svarbi ir dėmesys, parodytas kiekvienam svečiui individualiai yra labai vertinamas. Tuo tarpu apgyvendinimo įstaigai taip pat yra naudinga gauti atgalinį ryšį iš kliento, tokiu būdu mokytis bei tobulėti. CRM modulis leidžia komunikuoti su svečiais įvairiausiais būdais.  

IŠSAMŪS MOKYMAI APIMA:

1. Komunikacijos galimybių aptarimas ir pristatymas;

2. Automatizuotos komunikacijos pavyzdžiai ir pagalba kuriant pirmuosius šablonus (prieš kliento atvykimą siunčiamas priminimas apie viešnagę, po kliento išvykimo siunčiami viešnagės įvertinimo laiškai su nuorodomis į norimas nuorodas, tokias kaip tripadvisor, booking.com ir pan.)

3. Vienkartinių pasiūlymų kūrimas ir automatinis siuntimas konkrečioms klientų grupėms (kaip klasifikuoti ir nurodyti kam skirtas pasiūlymas, kada geriausia siųsti)

4. Išsiųstų laiškų ir pasiūlymų matomumo analizė (stebėjimas, kiek laiškų buvo išsiųstų, perskaitytų, kiek kartų patalpintos nuorodos buvo atidarytos)

5. CRM modulio nauda vidinėje viešbučio komunikacijoje (automatinis nurodytų ataskaitų, atspindinčių dienos veiklą, siuntimas viešbučio personalui po naktinio audito)

6. Klientui suteikiama pateiktų mokymų santrauka (su vaizdine medžiaga), leidžianti nepamiršti mokmų informacijos;

KAINA: 200 EUR. 

 

 
YIELD funkcija (pajamų valdymas)

 

Kiekvienas viešbutis turi kainų politiką, kurią taiko kasdieniniuose pardavimuose. Stebint konkurentų kainas, viešbučio užimtumą bei priežastis, lemiančias klientų priaugį (šventės, renginiai ir pan.) sunku sukontroliuoti kainų pokyčius ir valdyti juos. YIELD funkcija leidžia automatizuoti kainas, kurios kinta automatiškai, priklausomai nuo viešbučio užimtumo.

IŠSAMŪS MOKYMAI APIMA:

1. Bendrinė inforamcija, leidžianti suvokti, kas yra YIELD funkcija, ką reikia daryti tam, kad šis modulis būtų pilnai išnaudotas;

2. Pagrindinių kainų kursų (RATE kodų) kūrimas (pvz. OTA kaina su pusryčiais (taikoma booking.com, expedia.com ar pan.), konfigūracija, detalizacija;

3. Skirtingų kainų lygių kūrimas (vienam kainų kursui (RATE kodui) gali priklausyti nelimituotas kiekis kainų lygių (pvz. vienos taikomos savaitės dienomis, kitos savaitgaliais ir pan.))

4. Užimtumo taisyklių nustatymas (kokiam procentiniam užimtumui esant, kuris kainų lygis turi būti taikomas);

5. Proginių dienų (šventės, renginiai) kainų automatizavimas;

6. YIELD funkcijos apribojimas speficinėmis norimomis dienomis;

7. Klientui suteikiama pateiktų mokymų santrauka (su vaizdine medžiaga), leidžianti nepamiršti mokymų informacijos;

KAINA: 200 EUR.

Mokymai Jūsų pasirinkta tema

 

Pasirinkite Jums aktualiausią modulį ar sistemos dalį, į kurią norite įsigilinti ir susisiekite su mumis. Mes sudarysime mokymų planą, įvertinsime apytikslį mokymams reikalingų valandų skaičių, suderinsime su Jumis ir suorganizuosime susitikimą.

KAINA: Pagal sutartyje nurodytą valandinį įkainį.