Turite klausimų?
Spauskite čia!

Dispečerio modulis

Šiuo moduliu atliekama užsakymų vykdymo eigos kontrolė. Priimtas užsakymas patenka į dispečerio programos sąrašą ir yra laukimo būsenoje iki to momento, kol yra siunčiamas spausdinimui į virtuvę. Užsakymo perdavimas į gamybą gali būti atliktas rankiniu būdu arba automatiškai atėjus laikui jį gaminti. Lengvai suprantamas vartotojo langas leidžia patogiai sekti užsakymų būsenas. Išvežant užsakymą operatorius priskiria ekspeditorių, kuris vykdys užsakymo pristatymą ir spausdina krovinio važtaraštį. Į dispečerio funkcijas taip pat įeina ir užsakymo vykdymo laikų registravimas, kuris bus naudojamas statistikoje bei atsisakymų registravimas.


Užsakymų apmokėjimo būdai:

  • Užsakymai siunčiami į kasą, kurioje kasininkas atlieka užsakymo apmokėjimą ir atiduoda fiskalinį čekį vairuotojui kartu su užsakymu išvežant užsakymą klientui. Šiuo būdu klientas gauna užsakymo važtaraštį ir fiskalinį čekį.
  • Užsakymai nesiunčiami į kasą ir visos operacijos su užsakymais atliekamos menedžeriniame kompiuteryje, dispečerio programoje, tuomet vairuotojui su užsakymu atiduodamas užsakymo važtaraštis bei pinigų priėmimo kvitas.

Juodasis sąrašas:

Programoje galima klientus įtraukti į juodąjį sąrašą, pavyzdžiui, jei klientas piktybiškai suteikė klaidingą informaciją apie adresą ar telefoną. Vėliau programa automatiškai neleis priimti užsakymo iš kliento, esančio juodajame sąraše ir informuos apie tai operatorių programos pranešimu lange. Operatorius bet kuriuo momentu gali pašalinti klientą iš juodojo sąrašo arba tik panaikinti neteisingą adresą ar telefoną.