Turite klausimų?
Spauskite čia!

Sandėlio modulis viešbučiui

Kiekvienam versle, nepaisant koks jis, be galo svarbu stebėti pajamas ir išlaidas. Dauguma vis dar bando atlikti skaičiavimus naudodamiesi rašikliu ir popieriaus lapu nepaisant daugybės technologinių galimybių, kurias šiandien siūlo rinka. Pasekmės, kurios gali pasirodyti nedidelės reikšmės, laikui bėgant gali pakenkti verslo plėtrai. Inventorizacijos valdymo programos naudojimas yra be galo svarbus viešnagės sektoriui.

Automatizuokite užsakymų ir atsargų lygio valdymą kartu su patikima ir tikslia programine įranga!

Inventorizacijos modulis, kuris gali būti aktyvuotas bet kurioje Ericsoft sistemoje, leidžia susikurti ir valdyti kartu neribotą kiekį sandėlių. Sistema ne tik siūlo aiškią ir tikslią išlaidų analizę, suteikia prieigą prie senų duomenų, susijusių su tiekėjų pardavimais ir sąlygomis, bet ir leidžia apskaičiuoti panaudotų medžiagų išlaidas ir palyginti kelių pardavėjų siūlomas kainas ir sąlygas siekiant išsirinkti vieną patogiausią ir suteikiantį geriausias sąlygas. Norint turėti pakankamą suteiktų paslaugų kontrolę, inventorizacijos modulyje galima išeksportuoti keletą ataskaitų, tokių kaip:

  • Inventoriaus analizė pagal datą ir lygį: pakrovimas, iškrovimas ir pervežimas į sandėlius;
  • Sandėlio inventorizacija: prekių sandėliuose pagal terminus ir vertes, bei kiekius kiekviename sandėlyje;
  • Prekės sandėliuose: prekių kiekių sąrašai ir jų palyginimas su nustatytu minimaliu kiekiu;
  • Vidutinė perkamo svorio kaina: prekių, esančių sandėliuose tiksli išlaidų analizė;
  • Kiekvieno produkto išlaidų analizė: kiekvieno produkto kiekis, kaina, maržos dydis pasirinktame laikotarpyje.

 

 

Pasirinkite Ericsoft programą savo inventoriaus valdymui

Sandėlio modulis leis automatiškai valdyti neparduotas prekes, sandėlių kiekius ir išsiųsti užsakymus tiekėjams. Konfigūracijos metu Jums reikės įsivesti perkamas prekes ir nustatyti norimus minimalius ir maksimalius prekių kiekius. Programa automatiškai parodys sandėlyje esančias prekes ir sukurs užsakymą kiekio, reikalingo pasiekti nustatytas ribas. Vėliau visa tai bus perkelta į sąskaitą ir gauti kiekiai bus automatiškai perkelti į sandėlį.