Turite klausimų?
Spauskite čia!

Savitarnos kasa – kioskas

Tai automatizuotas sprendimas greito maisto restoranams ar dienos pietų restoranams. Šis modernus sprendimas leis klientams patiems pateikti maisto užsakymą ir jį apmokėti be kasininko.

Savitarnos kioskas yra efektyvus sprendimas, kuris tapo modernia šiuolaikinio gyvenimo dalimi įvairiose srityse. Restoranų rinkoje jis sparčiai plinta, o r_keeper savitarnos sistemą naudoja jau daugelis žinomų Lietuvos retoranų, tokių kaip KFC, Lunch UP, Can Can Pizza, Litexpo kavinė, Skonis, Taurakalnis.

Sistemos veikimas ir privalumai

Greito maisto restoranuose savitarnos kioskas veiksmingai išsprendžia eilių problemą piko metu ir užtikrina didesnį aptarnavimo srautą.

Elektroninio kiosko meniu yra paprastas ir patogus naudoti. Klientas mato pilną ir visada naujausią informaciją apie patiekalus, jų aprašymą ir spalvingas nuotraukas. Kiosko meniu gali būti pateikiamas keliomis kalbomis, kurių pasirinkimo mygtukas būtų matomas kiekviename ekrane. Savitarnos kioskas palaiko modifikatorius – papildomus patiekalo sudėties ir gaminimo nurodymus. Jie gali būti privalomi arba papildomai pasirenkami. 

Savarankiškas patiekalų pasirinkimas yra patogesnis svečiui ir skatina užsisakyti daugiau, nes pateikia papildomų patiekalų ar gėrimų pasiūlymus. Dėl to savitarnos kioskas leis jums padidinti vidutinę sąskaitą restorane.
Laukimo režime, kiosko ekranas gali rodyti reklaminę informaciją –  statinius paveikslėlius ar dinamiškus video siužetus.

 

Šis sprendimas veikia integracijoje kartu su elektronine eilės valdymo sistema. Klientui apmokėjus užsakymą atspausdinamas numeris, o svečio ekrane rodoma, kada užsakymas jau paruoštas ir galima jį atsiimti. 

Savitarnos sprendimas veikia su įvairia įranga, pritaikoma pagal restorano poreikius:

LIEČIAMI EKRANAI, KABINAMI ANT SIENOS

Didesni aukštos raiškos ekranai

Reikalinga lentyna ar kitas nedaug vietos užimantis paviršius spausdintuvui ir bankiniam terminalui.

LIEČIAMI EKRANAI, STATOMI ANT PAVIRŠIAUS

Mažesni aukštos raiškos ekranai, statomi ant stovo.

Reikalingas stalviršis ar kitas didesnis paviršius ekranui, spausdintuvui bei bankiniam terminalui.

LIEČIAMI SAVITARNOS TERMINALAI

Statomi ant pavirčiaus, stovo arba kabinami ant sienos.

Su integruotu bankiniu terminalu bei spausdintuvu, nereikia papildomų paviršių.

 

Kiosko meniu formuojamas r_keeper_7 programoje. Turinys gali būti keičiamas taip dažnai, kaip pageidaujama. Pagrindinių elementų spalvą ir dizainą savitarnos kiosko ekrane galima pasikeisti ir prisitaikyti pagal savo restorano dizainą ir spalvų gamą. Priklausomai nuo poreikių, galima sukurti atskirą dizainą, pritaikytą konkrečiam restoranui.