Turite klausimų?
Spauskite čia!

Savitarnos kioskas

Tai automatizuotas sprendimas greito maisto restoranams. Šis modernus sprendimas leis klientams patiems, nepriėjus prie kasininko, pasirinkti patiekalus iš meniu, o apmokėti savo užsakymą kasoje.

Savitarnos kioskas yra efektyvus sprendimas, kuris tapo modernia šiuolaikinio gyvenimo dalimi įvairiose srityse. Restoranų rinkoje šis sprendimas yra vis dar naujovė, tačiau ateityje savitarnos kioskai integruoti su bankiniais terminalais puikiai galės pakeisti kasininkus, taip sutaupant išlaidas personalui ir kasos įrangai.

Sistemos veikimas ir privalumai

Savitarnos kioskasGreito maisto restoranuose savitarnos kioskas gali veiksmingai išspręsti eilių problemą piko metu ir užtikrinti didesnį aptarnavimo srautą.

Elektroninio kiosko meniu yra paprastas ir patogus naudoti. Klientas mato pilną ir visada naujausią informaciją apie patiekalus, jų aprašymą ir spalvingas nuotraukas. Kiosko meniu gali būti pateikiamas keliomis kalbomis, kurių pasirinkimo mygtukas būtų matomas kiekviename ekrane. Savitarnos kioskas palaiko modifikatorius – papildomus patiekalo sudėties ir gaminimo nurodymus. Jie gali būti privalomi arba papildomai pasirenkami.

Savarankiškas patiekalų pasirinkimas yra patogesnis svečiui ir skatina užsisakyti daugiau. Dėl to savitarnos kioskas leis jums padidinti vidutinę sąskaitą restorane.
Laukimo režime, kiosko ekranas gali rodyti reklaminę informaciją –  statinius paveikslėlius ar dinamiškus video siužetus.

Šis sprendimas veikia integracijoje kartu su elektronine eilės valdymo sistema. Kai klientas savitarnos kioske pasirenka apmokėti, užsakymas iškart išsiunčiamas gaminimui. Paruoštą užsakymą svečias atsiima išdavimo vietoje.

Savitarnos kiosko programinės įrangos modulis veikia kartu su įvairia įranga.

Kiosko meniu formuojamas R-Keeper programoje. Turinys gali būti keičiamos taip dažnai, kaip pageidaujama. Pateikiami trys standartiniai dizaino variantai. Pagrindinių elementų spalvą ir dizainą savitarnos kiosko ekrane galima pasikeisti ir prisitaikyti pagal savo pasirinkimą. Priklausomai nuo poreikių, galima sukurti atskirą dizainą, pritaikytą konkrečiam restoranui.