Turite klausimų?
Spauskite čia!

BaltGastro 2014 paroda

2014 m. lapkričio 6 – 8 dienomis Litexpo parodų centre šurmuliavo bene didžiausia Baltijos šalyse BaltShop.BaltHotel.BaltGastro paroda. Jau 16-ąjį kartą vykusioje parodoje apsilanko ne tik dirbantys viešnagės sektoriuje – paroda pritraukia vis daugiau gero maisto gurmanų, kurie užsuka susipažinti su maitinimo verslo naujienomis bei tendencijomis.

UCS Baltic BaltGastro 2014

Dalyvių stenduose šiemet buvo demonstruojama naujausia parduotuvių, viešbučių, restoranų įranga bei baldai, apskaitos ir kontrolės sistemos, kasos aparatai, apšvietimas ir interjero projektavimo paslaugos, stalo serviravimo priemonės, tekstilė bei indai, darbuotojų uniformos bei patalynė, higienos bei švaros priemonės. Parodos metu taip pat vyko maisto ir gėrimų paroda „BaF 2014“, arbatos vartojimo kultūrą propaguojantis renginys „Arbatos dienos“, profesionalūs virėjai ir konditeriai varžėsi dėl „Geriausio Lietuvos virėjo 2014“ ir „Geriausio Lietuvos konditerio 2014“ vardų, o visus besidominčius ir ieškančius naujų galimybių, siekiančių pagilinti turimas žinias kvietė jau trečią kartą organizuojama konferencija „EuReCa 2014“.

RK7 plansete nuotrauka

UAB „UCS Baltic“ parodoje taip pat pristatė naujausias savo sistemas bei technologijas. „EuReCa 2014“ konferencijos metu įmonės pardavimų vadovas Julius Puidokas pristatė naujoves, kurios pakeis viešnagės verslą – mobilų R-Keeper planšetinė kompiuterį su fiskaliniu spausdintuvu, bei dalinosi įžvalgomis kaip Shelter2 viešbučių valdymo sistema kartu su įrankiu „WuBook“ pradeda optimizuoti viešbučio kambarių užimtumą. Mobilių mokėjimų ekspertas, įmonės „Paysera“ atstovas Justas Noreika pasakojo kaip mobilieji mokėjimai keičia įprastus klientų įpročius ir padeda lengviau atsiskaityti už prekes ar paslaugas.

Julius Puidokas UCS Baltic

Po konferencijos, jos dalyviai kvietė susidomėjusius išbandyti sistemas parodoje esančiame „UCS Baltic“ stende, kuriame be jau paminėtų naujovių buvo galima susipažinti ir su elektroninių meniu, video stebėjimo, Shelter2, R-Keeper ir kitomis sistemomis. Parodos lankytojai galėjo savo išmaniuoju telefonu išbandyti mobiliuosius mokėjimus, nemokamai atsidaryti „Paysera“ sąskaitą.