Turite klausimų?
Spauskite čia!

Duris atvėrė multimedijos paroda
„Van Gogh. Atgiję paveikslai“

Sausio 27 dieną prekybos ir pramogų centre „Panorama“ pradėjo veikti olandų dailininko Vincento van Gogho darbų paroda. Tačiau ji yra kiek kitokia, nei esame įpratę matyti Lietuvoje – tai multimedijos paroda, leidžianti kitaip pažvelgti į įstabią vieno žinomiausių pasaulio dailininkų kūrybą ir tragišką jo gyvenimą. Šioje parodoje galima susipažinti su 400 dailininko darbų, išsamiai atskleidžiančių jo kūrybą. Paroda „Van Gogh. Life in Art“ buvo surengta daugelyje Europos šalių, o šiandien ją galime pamatyti ir Lietuvoje iki pat balandžio 30 d.

Parodą rengiančios įmonės  „Bravo Events“ atstovai sako, kad ši paroda buvo sukurta specialiai dailininko mirties metinėms paminėti. Multimedijos dėka lankytojai galės detaliai išstudijuoti paslaptingą žvaigždėtą naktį, japoniškus motyvus ir ekspresyvius prancūziškus peizažus, skambant klasikinei muzikai.

Parodos Lietuvoje organizatoriai, norėdami užtikrinti greitą ir patogų lankytojų aptarnavimą, pasirinko praėjimo kontrolės sistemas, kurias įdiegė „UCS Baltic“ bei kasos sistemą „Abonement“ ir integraciją su „Paysera“.

Visus kviečiame apsilankyti parodoje.