Turite klausimų?
Spauskite čia!

Ericsoft: 2 metai – 25 viešbučiai

UCS Baltic ir Ericsoft

Nuo 2017 metų sausio UCS Baltic Lietuvoje pradėjo atstovauti Itališką viešbučių valdymo sistemą ericsoft, kuri naudojama jau 5000 viešbučių visame pasaulyje.
Ką gero nuveikėme per tuos 2 metus?

Automatizuoti 25 viešbučiai. Viešbučiai labai skirtingi: nuo 20 kambarių ekonominio viešbutuko StayExpress iki 5 žvaigždžių viešbučių Esperanza Resort, Sala Plateliai Resort ar didelių viešbučių: Corner hotel (150 kambarių) ir  AirInn Vilnius Hotel (120 kambarių).

Kodėl viešbučiai renkasi UCS Baltic?

Esame tikri, kad klientai pasitiki mumis ir mūsų kompetencija – juk viešbučių automatizavime dirbame jau daugiau nei 15 metų. Todėl mes puikiai suprantame ir žinome, ko reikia viešbučio sistemai, kad viešbučio darbuotojai galėtų lengvai ir greitai susitvarkyti su kasdieninėmis funkcijomis.

Kodėl rinktis ericsoft?

ericsoft – tai vienas sprendimas visam Jūsų viešbučio valdymui. Naudojant ericsoft nereikia jokios trečiųjų šalių programinės įrangos.
ericsoft yra sudaryta iš viešbučio valdymo sistemos, Channel manager (rezervavimo kanalų valdiklio) bei  Booking Engine (internetinės rezervacijos). Taigi kainos ir prieinamumas OTA kanaluose yra valdomi iš vienos vietos, kas leidžia ne tik sutaupyti daug laiko, bet ir stebėti vieningas bei funkcionalias ataskaitas.

Integracijos:
Per dvejus metus realizuotos sekančios integracijos adaptuotos Lietuvos rinkai:
R-keeper V6
r_keeper_7
BookingRobot
Rivilė
Pragma

Daugiau apie viešbučių valdymo sistemą ericsoft galite sužinoti čia arba susisiekę su mumis el. paštu sales@ucs.lt.

Klientai rekomenduoja:

„Kaip yra puiku, kai šiuo metu galime greit pateikti įvairias ataskaitas iš  apgyvendinimo sistemos Ericsoft. Mūsų darbo kokybė pagerėjo Jūsų dėka. Ačiū!“

Sveikatos centras „Energetikas“

„Su Ericsoft Hotel 4 o daug lengviau kontroliuojame viešbučio procesus, nes viskas yra valdoma iš vienos vietos. Sistema patikima ir yra labai patogi naudoti.“

„Corner Hotel“

„Ši sistema mums nuo pečių nuėmė daug rūpesčių, tad dabar daugiau dėmesio galime skirti paslaugų gerinimui ir verslo augimui. Rekomenduoju ją visiems viešbučių savininkams.“

„AirInn Hotel“

Viešbučiai, naudojantys ericsoft:

Ericsoft klientai