Turite klausimų?
Spauskite čia!

Naujos galimybės mobilioje padavėjo darbo programoje

Mobili padavėjo darbo programa tapo dar prieinamesnė ir patogesnė. Anksčiau ši programa veikė tik įrenginiuose su iOS, tačiau nuo šiol RKeeper V7 mobili padavėjo darbo programa puikiai veikia ir su Android OS, kuri šiuo metu yra populiariausia ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Dėl šios naujovės padidinti aptarnavimo greitį ir apyvartą, taip pat sumažinti personalo išlaidas bus dar paprasčiau. Taigi, privalumas yra ne tik platesnis įrenginių pasirinkimas, tačiau ir taupumas, kadangi Android OS palaikantys įrengimai yra pastebimai pigesni. Patogu ir tai, kad vienu metu restorane puikiai gali veikti abiejų tipų įrenginiai, todėl nėra reikšmės kiek ir kokių tipų operacinių sistemų įrenginių bus naudojama.

UCS Baltic siūlo įrenginius, palaikančius tiek iOS, tiek ir Android OS. Pastarajai operacinei sistemai ir darbui su RKeeper V7 mobilia padavėjo programa siūlome ZTE Blade telefoną, kuris pasižymi itin ilgai tarnaujančia baterija – naudojant pilnu pajėgumu, telefonas atlaiko 10 valandų darbo krūvį. Tad kainos ir kokybės atžvilgiu šis telefonas yra puikus pasirinkimas.

Tiems, kurie labiau linkę prie iOS, UCS Baltic, kaip ir anksčiau, siūlo dviejų tipų delninukus – iPad Mini ir iPod Touch, kurie pasižymi puikiu dizainu, aukštos rezoliucijos ekranu ir talpia baterija.

naujos-galimybes

Šie nešiojami terminalai yra nepamainomas įrankis tuose restoranuose, kur yra dideli atstumai iki kasos, kai nėra galimybės pravesti kompiuterinio tinklo laidų (trukdančių darbui ir gadinančių interjero vaizdą), dirbant lauko kavinėse ar ten, kur reikia tikrai greito aptarnavimo.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis – pardavimų skyriaus telefonas 8-5-2107247, elektroninis paštas sales@ucs.lt