Turite klausimų?
Spauskite čia!

Pradedame prekiauti SAMSUNG Hospitality TV ir SAMSUNG LYNK SINC

Stebėdami viešbučių rinką viešnagės sektoriaus specialistai pastebi, kad visų viešbučių siūlomos papildomos paslaugos labai supanašėjo ir pabrėžia, kad bet kokie išskirtiniai bruožai ir naujovės, klientų yra vertinamos itin gerai. Tai sukuria papildomą vertę klientams bei leidžia įstaigoms išsiskirti iš minios.

Siekiant pakelti viešbučio pelningumą reikia pasitelkti visas įmanomas priemones, tokias kaip restorano paslaugų skatinimas, SPA centro paslaugų pardavimo skatinimas, papildomų paslaugų pardavimo skatinimas. Dažnais atvejais viešbučiui sunku iškomunikuoti svečiams apie visas viešbučio teikiamas paslaugas, lankstinukų spausdinimas nėra toks efektyvus, o viešbučio personalas ne visada spėja iškomunikuoti svečiams apie visas papildomas viešbučio teikiamas paslaugas.

Pastebėję šią tendenciją įmonė UCS BALTIC pradeda išmaniųjų televizorių prekybą, skirtų svetingumo sektoriui, kartu su sprendimu Samsung LYNK SINC.

Samsung LYNK SINC 1


Išmaniųjų televizorių galimybės:

 1. Išmaniojo televizoriaus funkcionalumas: prijungimas prie išmaniojo telefono išplečiant jo funkcionalumą.
 2. Žaidimai, Facebook, Twiter, Youtube, All Share, Screen mirroring ir kitos funkcijos padės svečiui naudotis viešbučio televizoriumi taip, kaip svečias įpratęs tai daryti savo namuose.
 3. Integruotas Access point, kurio pagalba klientai gali prisijungti savo bevielio tinklo įrenginius prie interneto. Ši funkcija gali padėti išvengti bevielio ryšio stotelių montavimo kiekviename viešbučio aukšte. Dažnai šis klausimas ypač opus viešbučiuose, o nepakankamu ryšio stabilumu ne patenkinti svečiai dažniausiai nepasikuklina prasčiau įvertinti viešbučio būtent dėl bevielio ryšio sutrikimų.

Samsung LYNK SINC galimybės:

 1. Pasisveikinimo funkcija. Svečias įjungęs televizorių gaus pranešimą „Sveiki ponas Vardeni Pavardeni“ ši funkcija turi palikti įspūdi, kad kambarys paruoštas būtent šiam svečiui asmeniškai.
 2. Pranešimų siuntimas. Viešbučio administracija gali naudoti automatinius pranešimus svečiams siekiant juos informuoti apie vykstančius renginius, restorano teikiamas naujienas ar bet kuriuo kitu viešbučiui aktualiu klausimu. Tai galima daryti ir masiniu pranešimu kuris pasirodo be svečio papildomų pastangų, arba galima siųsti asmenines žinutes į laikiną svečio pašto dėžutę, o toliau galima stebėti kurie svečiai išsiųstas žinutes perskaitė.
 3. Daugiakalbė aplinka. Svečias gali naudoti LYNC SINC turinį pasirinkta kalba.
 4. Orų mygtukas. Pagrindiniame puslapyje svečias gali peržiūrėti orų apžvalgą.
 5. Skrydžių apžvalga. Lync sinc serveryje galima nurodyti kurio oro uosto informaciją atvaizduoti. Svečias gali stebėti artimiausio oro uosto lėktuvų atvykimo . išvykimo laikus ir datas.
 6. Inovatyvus dizainas. Televizoriaus pagrindinį langą galima sukurti pagal savo poreikius. Įkelti paveikslėlius ir audio medžiagą. Galimybė sukurti viešbučio kanalą kuris rodys tik tą turinį kurį nurodys pats viešbutis. Dėl lengvo turinio keitimo viešbutis gali kurti informacijos kategorijas ir sub kategorijas. Į pasirinktas kategorijas galima kelti informaciją, nuotraukas, video medžiagą. Tai idealu būdas reklamuoti savo restoraną, SPA centrą ar bet kurias kitas papildomas viešbučio teikiamas paslaugas.
 7. Centralizuotas kanalų valdymas. Šio sprendimo dėka nebereikia „pernešinėti“ kanalų sąrašo į kiekvieną televizorių USB laikmenos pagalba. Kanalų sąrašas siunčiamas teisiai iš LYNK SINC serverio. Taipogi kambariai gali būti suskirstyti pagal klases ir skirtingas televizorius gali turėti skirtingą kanalų paketą.
 8. Kanalų paketo priskyrimas kambariui vyksta kelių mygtukų paspaudimu.
 9. Marketingo paslauga. Viešbutis tai nėra vien pastatas. Viešbutis tai vieta kuri garantuoja pastovią potencialių klientų auditoriją. Naudojantis LYNK SINC turinio valdymu galima reklamuoti ir kitų tiekėjų prekes ar paslaugas (prieš tai pasirašius bendradarbiavimo sutartis), o šio funkcionalumo naudojimas gali be jokių sąnaudų pakelti viešbučio pelningumą.
 10. Integravimo su viešbučio PMS galimybė. UCS BALTIC įmonė pradėjo integravimo darbus SAMSUNG LYNK SINC su viešbučio valdymo programa SHELTER.
 11. Priminiame etape bus integruotas šis funkcionalumas:
  a) Welcome message siuntimas tiesiai iš SHELTER PMS. Atlikus svečio apgyvendinimą viešbučio PMS nusiųs informaciją apie LYNK SINC kuriame apgyvendintas svečias. LYNC SINC gavęs šią informacija jau automatiškai atliks asmeninį svečio pasveikiną.
  b) Viešbučio sąskaitos peržiūra. Šio funkcionalumo galimybė leis viešbučio svečiui peržiūrėti savo sąskaitos turinį. Svečio išvykimo momentu svečiui jau nereikės pristatyti jo paslaugų detalizacijos, o tai užtikrins operatyvesnį ir sklandesnį svečio išvykimą.

Samsung LYNK SINC 2