Turite klausimų?
Spauskite čia!

r_keeper – jau 6 didžiausiose Lietuvos arenose!

Daugiau kaip 55 tūkstančiuose pasaulio kavinių ir restoranų naudojama specializuota procesų valdymo ir automatizavimo sistema r_keeper nuo šiol – ir Palangos bei Klaipėdos Švyturio arenose.

Maitinimo įstaigų verslo efektyvumą didinančią sistemą ėmus naudoti Klaipėdoje, šiuo metu ji vartojama jau šešiose didžiausiose šalies sporto arenose: „Žalgirio“ arenoje Kaune, „Siemens“ arenoje  Vilniuje, „Cido“ arenoje Panevėžyje, jau minėtoje Klaipėdos “Švyturio” arenoje bei Šiaulių ir Alytaus arenose.

20 metų Lietuvoje r_keeper platinančios UAB „UCS Baltic“ direktorius Darius Simanavičius sako, kad produktas užtikrina skaidrų ir efektyvų didelių maitinimo įstaigų užsakymų ir atsiskaitymų valdymą. „Džiugu, kad mūsų produktu verslo procesų palengvinimui naudojasi didžiulius lankytojų srautus sporto arenose atlaikantys operatoriai, tačiau tai kartu yra ir milžiniškas įsipareigojimas ne tik toliau augti, bet ir nuolat gerinti savo klientų bei techninį produkto aptarnavimą“, – teigia jis.

Patogi, aukštos kokybės specializuota maitinimo įstaigų procesų valdymo sistema padeda geriau stebėti ir kontroliuoti restoranų veiklą, yra lengvai pritaikoma įvairaus dydžio ir intensyvumo verslų poreikiams, mažina jų išlaidas ir padeda valdyti informaciją net ir itin didelio klientų srauto atveju.

Įmonės vadovas sako, kad pastaruoju metu itin didelis dėmesys yra skiriamas visą parą veikiančio įmonės skambučių centro veiklos gerinimui, taip pat stiprinamas r_keeper sistemą aptarnaujančių ir penkiuose didžiuosiuose miestuose dirbančių įmonės inžinierių tinklas. Pasak įmonės direktoriaus, plati infrastruktūra leidžia lanksčiai reaguoti į klientų poreikius, greitai nuvykti į aptarnavimo vietą, apmokyti restoranų personalą ar kitaip padėti sistemos naudotojams.

r_keeper įdiegta į geriausiųjų 2018 metų Lietuvos restoranų 30-uką patenkančiuose „Monte Pacis“, „Uokso“, „Saint Germain“, „Meat“ restoranuose, „Apvalaus stalo klube“, su ja dirba daug Lietuvos restoranų, kavinių, barų, užkandinių, picerijų, klubų bei kepyklėlių.

Sistema yra integruota su daugeliu buhalterinių programų bei įvairiomis mobiliųjų mokėjimų sistemomis, todėl nesunkiai prisitaiko prie besikeičiančių poreikių, yra nuolat technologiškai vystoma. Sistemos atnaujinimai yra nemokami visiems aptarnavimo sutartis pasirašiusiems klientams.

„UCS Baltic” siūloma sistemos versija r_keeper_7 nuolat papildoma naujais funkcionalumais vis didinant sistemos, vadinasi, ir verslo procesų saugos bei efektyvumo lygį.

Įmonė taip pat tiekia ir  viešbučių, pramogų vietų, sporto klubų valdymo sistemas, darbo laiko apskaitą palengvinančius įrankius bei paslaugą mokykloms – mokinių atsiskaitymą valgyklose nenaudojant grynųjų pinigų.

r_keeper kasos 6 Švyturio arenar_keeper kasos 6 Švyturio arenar_keeper kasos 6 Švyturio arenar_keeper kasos 6 Švyturio arena