Turite klausimų?
Spauskite čia!

Sandėlį valdykite su „Growzer“ – padės ir dirbtinis intelektas

Dirbtinio intelekto integravimas į kasdienybę yra ne tolima ateitis, tai – dabartis. Mūsų partneriai iš Belgijos „Growzer“ pasitelkė DI sandėlių valdymo programoje, kad Jūsų verslą padarytų dar pelningesnį ir efektyviau veikiantį.

„Sistema „Growzer” atsižvelgia į Jūsų restorano ar kavinės istorinius duomenis ir pagal tai 90% tikslumu nustato užimtumą. Taip pat DI įvertina oro sąlygas, spūstis, kelio darbus ir pagal tai padeda suprasti, kokių resursų restoranui ar kavinei tą dieną prireiks. Tai ypač patogu piko valandomis, kai visi darbuotojai užimti“, – sako Mindaugas Rapalis, mūsų produktų vadovas.

Programa yra pilnai integruota su “unTill” kasos sistema, iš kurios automatiškai importuojama pardavimų informacija. Su „Growzer“ galėsite atlikti prekių užsakymus pagal iš anksto paruoštus šablonus. Taip pat programa pateiks Jūsų #pajamų prognozę artimiausioms penkioms dienoms.

Naudodami šią programą turėsite mažiau maisto atliekų bei patirsite mažiau kaštų – programa pateikia įžvalgas apie numatomą klientų skaičių, o tai padės geriau pasiruošti dideliems klientų srautams.

Ar ši programa yra būtent tai, ko ieškote? Pasikalbėkime – galime Jums patarti verslo valdymo aptarnavimo srityje klausimais.