Turite klausimų?
Spauskite čia!

Sudarėme superinį produktų portfelį viešbučiams!

Nuo šiol UCS Baltic siūlo viešbučiams net 7 produktus skirtus valdyti viešbučio veiklai ir rezervacijoms, didinti pardavimus bei apjungti viešbučio veiklas! Susipažinkite:

Ericsoft Suite 5

Tai patobulinta viešbučių sistemos Ericsoft versija, kuri padeda valdyti visas strategines viešbučio veiklas iš vienos vietos. Suite 5 skiriasi nuo Suite 4 tuom, kad nebereikia įsigyti pagrindinės viešbučio licencijos, o tik tiek darbo vietų, kiek reikia, taip pat atsirado „dashboard“ tipo informaciniai langai, kuriuose galima nuolat stebėti aktualią viešbučio informaciją bei statistiką. Ericsoft turi papildomus modulius rezervacijų viešbučio tinklapyje valdymui (Booking Engine), rezervacijų portalų (OTA) sujungimui (Channel Manager) bei santykių su klientais valdymui (CRM)(

Simple Booking

Tai rezervacijų valdymo sistema, skirta padidinti pardavimus viešbučio tinklapyje. Simple Booking padeda suformuoti patogų naudoti rezervacijų puslapį viešbučio svetainėje. Rezervacijų skiltis paprasta, bet informatyvi, patrauklaus dizaino ir skatinanti pardavimus. Simple Booking gali būti integruota su kitomis viešbučio sistemomis arba naudojama atskirai.

Vertical Booking

Tai kita, panaši į Simple Booking rezervacijų sistema, labiau pritaikyta SPA viešbučiams. Šio produkto pagrindinis skirtumas – galima sudaryti apgyvendinimo ir sveikatingumo paslaugų paketus ir rezervuoti juos kartu.

 

RateBoard

Šis išmanus sprendimas optimizuoja viešbučio kainas naudodamas algoritmą, kuris atsižvelgia į užimtumą, konkurentų kainas, rinkos paklausą, svečių atsiliepimus ir net planuojamų renginių datas bei šventes.

 

Lybra

Tai kitas viešbučio kainų optimizavimo sprendimas, o jo išskirtinumas yra tas, kad Lybra analizuoja skrydžių į zoną, kurioje yra viešbutis, informaciją ir kitus duomenis, susijusius su skrydžiais, t.y. kuriomis datomis potencialūs klientai ieško nakvynės, kokie kambarių tipai ir kokiomis kainomis ieškomi.

DennyPay

Tai sprendimas, skirtas viešbučių mokėjimams surinkti. Svečias gali saugiai atlikti išankstinį mokėjimą paspaudęs SMS arba el. paštu gautą nuorodą, suformuotą Dennypay sistemoje. O svečiui išvykstant, pinigai už kambarį, mini barą ir kitas viešbučio paslaugas tiesiog nuskaitomi nuo kortelės. Sistema atitinka LR įstatymus ir padeda išvengti neapmokėtų sąskaitų. Integracija su ericsoft sistema padeda automatiškai formuoti apmokėjimo nuorodas ir iš karto viešbučio sistemoje atvaizduoja, kai apmokėjimas yra atliktas.