Turite klausimų?
Spauskite čia!

Sveikatingumo ir laisvalaikio sektoriuje populiarėja Gymgest

Gymgest SPA, baseinų, gydyklų ir sporto klubų administravimo sistema Lietuvoje pasirodė 2019 metų pabaigoje ir iš karto susidūrė su iššūkiu – dėl karantino uždarytomis sveikatingumo ir laisvalaikio įstaigomis. Tačiau tarptautiniu mastu naudojama ir jau daugiau nei 20 metų Italijoje vystoma sistema sudomino savo svečių aptarnavimą pagerinti bei darbo efektyvumą padidinti norinčius klientus.

Gymgest sistemą po karantino pabaigos klientams aptarnauti naudos jau 5 įstaigos: sanatorija Birštone, SPA ir baseinas Kaune, SPA ir viešbutis Druskininkuose, irklavimo mokykla Kaune bei vaikų pramogų ir edukacijos parkas Kaune.

Dėl didelės kiekvienai įstaigai pagal poreikius parenkamos modulių įvairovės Gymgest yra bene vienintelė Lietuvoje SPA ir gydykloms pritaikoma valdymo sistema, tad vis daugiau SPA viešbučių domisi Gymgest galimybėmis ir planuoja šią sistemą įsigyti. Viešbučius ypač domina kompleksinis sprendimas, kai viešbučio, SPA bei restorano sistemos yra kartu integruotos ir visos SPA paslaugos bei restorano sąskaitos keliauja į bendrą viešbučio kambario sąskaitą. Tokį kompleksinį sprendimą siūlome įgyvendinti naudojant tris mūsų siūlomus produktus: viešbučių administravimo sistema Ericsoft, restoranų kasos sistema r_keeper ir SPA valdymo sistema Gymgest.

Dar vienas aspektas, išskiriantis Gymgest iš kitų SPA valdymo sistemų – medicininių kortelių modulis, kurio pagalba kiekvienam pacientui, kuriam atliekamas gydymas ar reabilitacija, galima sukurti išsamią medicininę paciento kortelę, registruoti atskirų vizitų pas gydytoją duomenis bei sekti gydymo procesą.