Turite klausimų?
Spauskite čia!

Sveikatingumo ir pramogų sektoriui siūlysime itališką sprendimą

Lietuvos sveikatingumo ir pramogų sektoriaus operatoriams visapusiškas verslo valdymo sprendimas iš Italijos. Į šalį atkeliavo Pietų Europos turizmo rinkoje sėkmingai naudojama programinė įranga, skirta efektyviai valdyti šios specifinės sferos verslus.

Specializuota programinė įranga „GymGest“ artimiausiu metu bus pradėta diegti pirmuosiuose objektuose Lietuvoje. Įranga skirta valdyti SPA, sveikatingumo, pramogų, laisvalaikio centrus, sanatorijas, sporto klubus, baseinus ir kitokias viešnagės vietas, praneša sutartį su sveikatingumo ir pramogų sektoriui skirtų valdymo sistemų kūrėja „Zucchetti Itaca“ (Italija) pasirašiusi UAB „UCS Baltic“.

„Ši programinė įranga gali būti naudojama net, pavyzdžiui, medicininės reabilitacijos paslaugų valdymui – joje galima naudoti Valstybinės ligonių kasos kodus. Tai leidžia ne tik kontroliuoti gydymo ir reabilitacijos procesus, bet ir skaidriai už juos atsiskaityti bei planuoti finansavimą“, – teigia „UCS Baltic“ vadovas D. Simanavičius.

 Rinka galės rinktis iš kelių skirtingų, lanksčiai integruojamų modulių, pagal poreikį pritaikomų ir mažuose, ir dideliuose daugiafunkciniuose sveikatingumo ir pramogų sektoriaus objektuose. „GymGest“ padės kontroliuoti įėjimus į centrus, reguliuoti lankytojų srautus, jų narystę ir abonementus, savarankiškas paslaugų ar specialistų rezervacijas, lojalumo programas, leis naudoti elektronines pinigines bei siųsti pranešimus klientams.

„Italijoje dėl palankaus klimato ir didelio gyventojų bei turistų skaičiaus sveikatingumo ir pramogų sektorius bei turizmas yra puikiai išvystyti, todėl sėkminga italų patirtis itin pravers ir mūsų regione“, – teigia „UCS Baltic“ vadovas.

Kadangi Lietuvoje auga kompleksinių paslaugų poreikis, jau kurį laiką ieškota, kaip geriau suvaldyti augančius ir vis sudėtingesnius sveikatingumo ir pramogų verslus, pasakoja jis. Mat dideli lankytojų srautai lemia poreikį optimaliai naudoti organizacinius resursus, kartu išlaikant aukštą klientų pasitenkinimą.

„UCS Baltic“ klientams pasiūlys visą „Zucchetti Itaca“ produktų portfelį ir  ketina diegti „GymGest“ ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse bei Baltarusijoje.

Sveikatingumo ir pramogų sektoriaus valdymo sistemas „Zucchetti Itaca“ tiekia daugiau kaip 24 metus. Valdymo sistemos įdiegtos daugiau kaip 2 tūkstančiuose Italijos ir Europos skirtingo dydžio kompleksų.

„Zucchetti Itaca“ priklauso informacinių ir ryšių technologijų įmonių grupei „Zucchetti“, turinčiai apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Grupės apyvarta 2018 metais siekė 675 mln. Eur, prognozė 2019-iems metams – 1 mlrd. Eur.

Su Italijos bendrove sutartį pasirašiusi „UCS Baltic“ virš 20-ies metų diegia specializuotas kompiuterinės apskaitos ir valdymo sistemas (fiskalines sistemas maitinimo įstaigoms ir viešbučiams, praėjimo kontrolės sistemas dideliems kompleksams, bilietų pardavimo, rezervacijų sistemas, klientų duomenų bazes ir pan.).

Praėjusiais metais „UCS Baltic“ (be dukterinių įmonių) apyvarta siekė 1,9 mln. Eur, o 2019-aisiais metais planuojama viršyti 2 mln. Eur ribą.

UCS_Baltic direktorius Darius Simanavičius (2 iš kairės) ir produktų vadovas Robertas Virpša (3 iš kairės) susitikime su Zucchetti Itaca atstovais dėl sutarties pasirašymo

Daugiau informacijos sales@ucs.lt