Turite klausimų?
Spauskite čia!

Paroda TASTE VILNIUS HORECA 2020

LITEXPO organizuojama, beveik dvidešimtmetį skaičiuojanti tarptautinė specializuota parduotuvių, viešbučių  ir restoranų įrangos paroda „BaltShop.BaltHotel.BaltGastro“ ir Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF susijungia  ir atsinaujina!

Paroda, orientuota į  HoReCa įrangos, svetingumo bei maisto produktų ir gėrimų verslą tampa vieninteliu Baltijos šalyse tarptautiniu specializuotu renginiu Taste Vilnius HORECA. Atsinaujinusi paroda yra skirta pademonstruoti sparčią svetingumo verslo pažangą, naujausias inovacijas bei technologijas gastronomijos pasaulyje, maisto, gėrimų ir pakuotės pramonės šakose.

Parodos data – 2020 m. lapkričio 5-7 d. Per 3 parodos dienas lankytojai-specialistai bus kviečiami užmegzti vertingus kontaktus, kaupti patirtį, pradėti savo verslą atrasti naujus produktų derinius ir skonius, bei pasisemti įkvėpimo iš profesionalių virtuvės šefų.

Šiais metais TASTE VILNIUS HORECA 2020 parodoje įmonė UCS Baltic pristatys savo jau gerai žinomus sprendimus maitinimo ir apgyvendinimo sektoriui bei naują produktą, skirtą sveikatingumo ir pramogų įstaigoms. Parodos metu bus galima pamatyti naujausią techninę įrangą bei ją išbandyti.

Rinkoje lyderiaujantis produktas restoranams, kavinėms ir barams r_keeper grįžta su nauja užsakymų sistema, sukurta kartu su partneriais Meniu.lt. Užsakymai vykdomi mobiliosios programėlės pagalba restorane, išsinešimui arba pristatymui į namus. Tai naujas sprendimas pagreitinti aptarnavimą ir sumažinti eiles prie kasų.

Taip pat demonstruosime naują savitarnos kasos sistemą r_keeper Kiosk Pro bei naujausias eilės valdymo sistemos, kliento ekrano bei virtuvės ekrano versijas ir naujuosius delninukus, ypač paklausius tarp mūsų klientų.

Šiais metais UCS Baltic pristato jau ne vieną, o du itališkus produktus – viešbučių sistemą Ericsoft, greitai įsitvirtinusią rinkoje bei naująjį produktą SPA, baseinams bei sporto klubams – jau daugiau nei 20 metų vystomą Gymgest, kurį jau diegiasi žinomiausi SPA centrai.

Na o multifunkcinių viešnagės sektoriaus įstaigų atstovai pamatys kaip visos sistemos gali būti integruotos kartu, taip palengvinant tokių centrų administravimą.