Turite klausimų?
Spauskite čia!

Privatumo politika

Informacija tiems, kurie naudoja UCS Baltic tinklapį

Ši politika informuoja Jus apie Jūsų asmeninius duomenis, laikomus UCS Baltic duomenų bazėje ir susijusiose sistemose.

UCS Baltic laiko (ir laikys ateityje)

 • Informaciją, kurią Jūsų sutinkate pateikti UCS Baltic per tinklapį ar kitais būdais
 • Informaciją, surinktą kitomis sistemomis apie UCS tinklapio naudojimą ir UCS bendravimą su Jumis. Tai apima ir informaciją surinktą naudojant slapukus1 (cookies) ir kitus panašius įrankius.

Jums nereikia registruotis ar pateikti asmeninės informacijos tam, kad galėtumėte naudotis UCS Baltic puslapiu. Naujienlaiškio prenumeratai Jums reikia pateikti tik el. pašto adresą, o pateikti užklausai užtenka Jūsų el. pašto adreso ir telefono nr. Visi kiti laukai gali būti užpildyti pasirinktinai.

“UCS Baltic” (“informacijos valdytojas”) yra:
UAB “UCS Baltic”
Ulonų g. 5,
LT-08240, Vilnius
Lithuania
El. paštas: info@ucs.lt

Jūsų asmeninių duomenų tvarkymo paskirtis

(„Tvarkymas“ reiškia bet kokius UCS Baltic veiksmus, susijusius su Jūsų informacija, tokių kaip informacijos rinkimas, laikymas, naudojimas ir atskleidimas.)

Pirminė Jūsų asmeninių duomenų tvarkymo paskirtis yra UCS Baltic produktų rinkodara, tokia kaip asmeniniai pasiūlymai Jums.

Į tai įeina:

 • Jūsų identifikavimas, kai su mumis susisiekiate
 • Jūsų prioritetų stebėjimas tam, kad sugaištumėte mažiau laiko ieškodami mūsų puslapyje
 • Jūsų prašymų dalyvauti rinkodaros akcijose tvarkymas
 • Telefoninio ir rašytinio pokalbio su Jumis stebėjimas ir saugojimas kokybės užtikrinimo ir palaikymo tikslams bei greitesniam atsakymui į Jūsų nusiskundimus ir užklausas
 • Supratimui, kurios UCS tinklapio dalys ir kurie produktai ar paslaugos Jus domina labiausiai

Šių veiksmų teisinis pagrindas yra tai, jog tai būtina teisėtiems UCS Baltic interesams vykdyti rinkodaros veiklą.

Jei Jūs pasirenkate pateikti daugiau informacijos nei UCS Baltic prašo Jūsų pateikti, ši informacija tvarkoma remiantis Jūsų savanoriškai duotu sutikimu. Jūs turite teisę bet kada atsiimti savo sutikimą. Jūs tai galite padaryti susisiekę su mumis el. pašto adresu, pateiktu aukščiau arba pasinaudoja mūsų kontaktais.

Jei UCS Baltic norės panaudoti Jūsų asmeninę informaciją kitiems tikslams, Jūs busite informuoti.

Jums davus sutikimą, UCS Baltic taip pat panaudos Jūsų asmeninius duomenis elektroninės rinkodaros tikslams (dažniausiai el. paštu), tokiems kaip:

 • Apklausų vykdymas ir Jūsų nuomonės apie mūsų produktus ir paslaugas prašymas
 • Pranešimų apie mūsų produktus ir pasiūlymus, kurie Jums gali būti įdomūs, siuntimas
 • Pranešimų apie akcijas, konkursus ir dovanas siuntimas
 • Rinkodaros analizė ir vartotojų profilių kūrimas
 • Pakvietimai į renginius

Šių veiksmų teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas. Jūs bet kada galite atsiimti savo sutikimą būtent šiems rinkodaros veiksmams (atskirai nuo prieš tai minėtų bendrų informacijos tvarkymo tiklsų) susisiekę su mumis el. pašto adresu, pateiktu aukščiau arba pasinaudoja mūsų kontaktais.

UCS Baltic laikys Jūsų duomenis 2 metus nuo paskutinio bendravimo su Jumis. Praėjus šiam laikui tam tikra informacija gali būti laikoma tik anonimine forma arba kaip archyvo dalis.

UCS Baltic naudoja trečiųjų šalių paslaugas tam tikriems informacijos tvarkymo veiksmams vykdyti. Kai kuri arba visa Jūsų informacija gali būti atskleista šioms trečiosioms šalims, tačiau ji gali būti naudojama tik UCS Baltic jau minėtiems informacijos tvarkymo ar rinkodaroms tikslams ir tik pagal UCS Baltic nurodymus.

Kaip „informacijos subjektas“ Jūs turite įstatymų nustatytas teises pareikalauti UCS Baltic prieigos prie surinktų Jūsų asmeninių duomenų, taip pat juos pataisyti, itšrinti arba apriboti jų tvarkymą, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą ir teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

1 Slapukai (Cookies) yra maži tekstiniai dokumentai, kurie yra patalpinami Jūsų įrenginyje, kai jis naudojamas prieigai prie tinklapio. Šie slapukai gali būti naudojami dėl daugelio priežasčių, tokių kaip vartotojo prioritetų ir jo lankytų puslapių sekimas, vartotojo nustatymų tinklapyje, tokių kaip kalba, šrifto dydis ir pan., išsaugojimas ir t.t. Jūs galite išjungti slapukus per Jūsų naršyklės nustatymus, tačiau kai kurios UCS Baltic tinklapio dalys dėl to gali veikti netinkamai arba lėtai. Jūs taip pat turėtumėte žinoti, jog išjungus slapukus, kai kurie reklamos prioritetai, nustatomi naudojant slapukus, gali būti nepaisomi.
Taip pat, analitikos įrankiai, tokie kaip Google Analytics yra naudojami rinkti ir analizuoti tinklapio naudojimo istoriją. Šie įrankiai naudoja slapukus išsaugoti informacijai apie Jūsų apsilankymą tinklapyje.Daugiau apie Google Analytics privatumo politiką galite paskaityti čia:  http://www.google.com/policies/privacy/
Šis dokumentas yra tik apie UCS Baltic rinkodaros duomenų bazėje renkamą informaciją. Jei UCS Baltic naudos Jūsų informaciją kituose įrašuose, Jūs būsite apie tai informuoti.
Parengta pagal Europos Sąjungos Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento 13 straipsnį.