Turite klausimų?
Spauskite čia!


UCS Baltic supranta, kad restorano žinomumo didinimas skatina verslo plėtrą, todėl savo klientams siūlo palankias sąlygas lankytojų rato didinimui. UCS Baltic bendradarbiauja su portalu meniu.lt, kuris yra pirmasis, didžiausias, nepriklausomas specializuotas restoranų verslo portalas apie sveiką maistą, gėrimų ir produktų naujoves, visus Lietuvos restoranus, klubus, kavines, barus bei kitas maitinimo įstaigas. Taip pat – tai puikus maitinimo informacijos, sveiko gyvenimo būdo, sveikos mitybos ir specializuotų renginių gidas.

Padedama portalo meniu.lt UCS Baltic investuoja į kliento reklamą, tokiu  būdu naujiems restoranams padeda greičiau susiburti klientų ratą, o esamiems – jį išlaikyti ir didinti.

Meniu.lt projektas vystomas Lietuvoje nuo 2000 m. ir sėkmingai pasiekė dvi pagrindines idėjas – sujungti aktyviausius Lietuvoje viešojo maitinimo ir pramogų objektus į vieną bendrą sistemą bei sukurti kasdienės informacijos srautą apie mitybos aktualijas, produktus, naujienas, susijusias su maistu, bei kitą įdomią informaciją apie restoranus ir kavines. Meniu.lt turi didelį nuolatinių bei tikslinių lankytojų srautą (iki 12000 apsilankymų per dieną).

UCS Baltic suteikia palankias sąlygas kiekvienam savo klientui padidinti jo žinomumą. Bendradarbiaudama su meniu.lt portalu, UCS Baltic investuoja į kliento reklamą, tokiu būdu naujiems restoranams padėdama greičiau susiburti klientų ratą, o esamiems – jį išlaikyti ir didinti.

 

 

Turite klausimų?
Spauskite čia!