Turite klausimų?
Spauskite čia!

Apie BioTime

Didesnėse įmonėse dažnai susiduriama su problema, kai reikia kontroliuoti darbuotojų vėlavimus, pietų pertraukas, rūkymui ir kitiems dalykams praleidžiamą laiką. UCS Baltic siūlo sprendimą – darbuotojų laiko apskaitos sistemą BioTime, kuri palengvins šių procesų kontrolę, padidins pasitikėjimą tarp darbdavio ir darbuotojo bei pateiks aiškią informaciją.

Individualiems verslo poreikiams pritaikyta BioTime darbo laiko apskaitos sistema – tai kompleksinis sprendimas, leidžiantis automatizuoti įprastas darbo apskaitos lapelio (tabelio) pildymo operacijas, darbuotojų atvykimo bei išvykimo laiko fiksavimą. Sistema yra valdoma naudojant vieną iš atpažinimo būdų – pirštų antspaudus arba RFID kortelę, kurie yra nuskaitomi specialiu, ant sienos tvirtinamu įrenginiu, darbuotojui norint patekti į patalpas. Sistemoje efektyviai integruoti piršto biometriniai parametrai bei apsaugos funkcijos: apskaita ir darbo laiko kontrolė, kurios riboja patekimą į patalpas. Biometrinės atpažinimo technologijos, skirtingai nei raktai ar vardinės kortelės, užtikrina kiekvieno darbuotojo praėjimą pro kontrolės punktą ir niekaip negali būti suklastotos (kitaip nei kortelių atveju, kada darbuotojai gali jomis apsikeisti).

Sistema gali būti naudojama darbuotojų kontrolei, efektyvumo, vėlavimų apskaitai, taip pat sistema gali būti susieta su motyvacine sistema. Visa informacija administratoriui pateikiama patogiu, aiškiu formatu.

Sistemos privalumai ir laiko stebėjimo ypatybės:

  • Tikslus faktiškai išdirbto laiko skaičiavimas ir darbuotojų naudingumo įvertinimas
  • Didesnė disciplina ir produktyvumas
  • Paprastesnis atlyginimo apskaičiavimas
  • Sklandūs verslo procesai
  • Darbuotojų įregistravimo/išregistravimo įrašai duomenų bazėje registruojami automatiškai.
  • Galimybė stebėti kiekvieno darbuotojo atskirai, sektoriaus ar įmonės darbo valandas.
  • Ataskaitos sugeneruojamos automatiškai ir gali būti pateikiamos .html, .xls ar .xml formatais.
  • Vyr. vadybininkai, apsaugos darbuotojai, personalo vadovai apie darbuotojų atvykimą ar neatvykimą informuojami tiesiogiai.
  • Darbo laiko ir praėjimo kontrolės sistemos yra integruotos į vieną bendrą įstaigos sistemą.

Norite susipažinti su sistemos veikimu ir pamatyti gyvą demonstraciją?
Susisiekite su mūsų pardavimų skyriaus specialistais!

Turite klausimų?
Spauskite čia!