Turite klausimų?
Spauskite čia!

Bekontaktė praėjimo kontrolė su kūno temperatūros matavimu ZKTeco.

Covid-19 pandemijai pakeitus žmonijos gyvenimo būdą, kai kurie dalykai ar verslai negali keistis, tačiau turi prisitaikyti. Visada bus įstaigų, įmonių ar gamyklų, kuriose neišvengiami dideli žmonių susibūrimai ir bet kada gali nutikti taip, kad vienas įstaigos lankytojas ar darbuotojas gali užkrėsti didelę grupę kitų asmenų. Tokiu atveju įstaigos darbuotojai ir lankęsi asmenys izoliuojami, o įstaiga gali būti laikinai uždaroma, tad vėl stoja verslas. Reaguodami į situaciją, kai saugumo reikalavimai įstaigose vis labiau griežtėja, pristatome naują ispanišką produktą – BEKONTAKTĖ PRAĖJIMO KONTROLĖS IR KŪNO TEMPERATŪROS MATAVIMO SISTEMA ZKTeco. 

praėjimo kontrolė su temperatūros matavimu

ZKTeco įdėjo daug pastagų tobulindami savo naujausius veido ir delno atpažinimo įrenginius ir pritaikydami naujas funkcijas, tokias kaip veido atpažinimas su kauke bei kūno temperatūros matavimas. Prietaisas veikia greitai ir tiksliai ir yra stacionarus, tad Jums nebereikės paskirti darbuotojo rankiniam praeinančių asmenų kūno temperatūros matavimui. Sistemą galima sujungti su varteliais ar durų užraktu, kad būtų galima pilnai blokuoti nepageidaujamų ar riziką keliančių asmenų patekimą į patalpas.

Zmogaus kuno temperaturos matavimas

Kūno temperatūros matavimas

Dauguma šiluminių kamerų rinkoje yra skirtos pramoniniam naudojimui ir turi apie 2 laipsnių paklaidą, kas nėra pakankamai tikslu žmogaus temperatūros matavimui. ZKTeco naudoja infraraudonųjų spindulių technologiją temperatūros matavimui, tad pamatuoja žmogaus kūno šilumą greitai ir tiksliai.

 • Galimas nukrypimas: +/- 0.3 laipsnio
 • Temperatūros matavimo atstumas: 25-50 cm
 • Temperatūros matavimo greitis: ~0.5 s
 • Matavimo kampas: iki 30 laipsnių į abi puses 
 

veido atpazinimo sistema

Veido atpažinimas su kauke

Greitas ir tikslus veido atpažinimas dideliu, net iki 3 m, spinduliu. Epidemijos metu, kai kaukės yra privalomos, nusiimti kaukę praėjimo kontrolei atlikti gali būti nemalonu, nepatogu ir nehigieniška, tačiau su ZKTeco to daryti nereikės, nes įrenginys greitai ir tiksliai atpažįsta veidus kaukės nenusiėmus. Taip nepageidaujama į patalpas įleisti asmenų, nedėvinčių kaukių, prietaisą galima sukonfigūruoti taip, kad jis praneštų, jei praeinantis asmuo nedėvi kaukės ir blokuotų jo praėjimą.

 • Atpažinimo atstumas: iki 3m
 • Atpažįsta veidus su kauke
 • Praneša, jei asmuo nedėvi kaukės, kai ji privaloma
 

Bekontaktis delno atpazinimas

Bekontaktis delno atpažinimas

Įstaigos darbuotojų praėjimo kontrolei dabar užtenka parodyti delną! Įrenginio naudotojams nereikės liesti jokių paviršių ir užteks priartinti delną tik pusės metro atstumu. ZKTeco sistema atpažįsta delnus greitai ir tiksliai išvengiant bet kokio fizinio kontakto.

 • Higieniškai saugus ir tikslus delno atpažinimas be prisilietimo. 
 • Atpažinimo atstumas: 50 cm
 • Atpažinimo kampas: iki 60 laipsnių į abi puses
 • Atpažinimo greitis: apie 0.3 s
 

 

 

Keletas sistemos veikimo pavyzdžių:

Didžiausi ZKTeco klientai, įsirengę praėjimo sistemą su temperatūros matavimu:
Generali logo Generali, Italija Pepsico logo PepsiCo, JAV el corte ingles logo EL Corte Ingles, Ispanija
Vodafone logo Vodafone, Italija mcdonalds logo McDonald’s, JAV Continental logo Continental, Rumunija
Telecom logo Telecom, Italija la Caixa logo la Caixa, Ispanija Slovakia coat of arms Slovakijos vyriausybė
National post of Italy logo Nacionalinis paštas, Italija BBVA logo BBVA, Ispanija   Daug kitų
Turite klausimų?
Spauskite čia!