Turite klausimų?
Spauskite čia!

Apie Premjerą

Kino teatrų administravimo sistema Premjera leidžia pilnai kontroliuoti bilietų rezervavimo ir pardavimo procesus kino ir kituose teatruose, koncertų ir kitų renginių organizavimo vietose. Premjeros sistema susideda iš kasų (specializuotos kompiuterinės darbo vietos su prijungtais bilietų spausdintuvais) ir menedžerio darbo vietos, kurioje vykdomos visos pardavimo proceso valdymo funkcijos bei formuojamos ataskaitos. Sistema siūlo ir bilietų rezervacijos internetu galimybę.

Menedžerio funkcijos

 • Salių planai 
  Sistemoje sukuriami salių planai. Salės gali turėti skirtingų kategorijų vietas, kelis aukštus, skirtingų dydžių ir skirtingų išsidėstymų vietas. Galima lengvai susikurti net sudėtingiausius salės planus.
 • Filmų sąrašai
  Kiekvienam filmui nurodoma trukmė, kuri naudojama sistemoje kontroliuoti filmų tvarkaraščius. Filmams priskiriamos nuomos kompanijos, pagal kurias vėliau formuojamos ataskaitos.
 • Seansų sąrašai
  Kiekvienai salei sukuriamas seansų tvarkaraštis. Sistema perspėja apie neatitikimus grafike, tikrina, ar seansai nepersidengia ir operatyviai informuoja apie tai vartotoją. Pasibaigę ir nepasibaigę seansai vaizduojami realiu laiku. Yra galimybė apskaityti reklaminius klipus, pertraukas tarp seansų.
 • Bilietų kainų nustatymas
  Bilietų kainos sistemoje nurodomos pagal vietos kategoriją ir bilieto tipą. Bilietų tipų gali būti įvairių: vaikiški, suaugusiųjų, senjorų, savaitgalio ir t.t. Vietų kategorijos priklauso nuo to, kuriai vietai parduodamas bilietas, pvz. balkonas, VIP vietos, pristatomos kėdės ir pan.
 • Personalo registravimas darbui kasose
  Sukuriamas personalo sąrašas darbui kasose su teisėmis atlikti tam tikras operacijas su bilietais.
 • Ataskaitų formavimas
  Formuojamos ataskaitos apie praėjusius seansus, apyvartą, lankomumą, analitinės ataskaitos. Visos ataskaitos formuojamos realiu laiku t.y. ataskaitose duomenys matomi iškart pardavus bilietą. Yra galimybė susikurti reikiamą ataskaitą pačiam vartotojui.
 • Kasininko funkcijos
  Kasininko darbo vietoje diegiamas specializuotas kompiuteris su specialiu bilietų spausdintuvu. Kasininkas, priklausomai nuo jam suteiktų teisių, gali parduoti bilietus į sistemoje įvestus seansus, rezervuoti vietas salėje, pasinaudojant menedžerio sudarytomis kainų schemomis. Bilietams gali būti suteikiamos nuolaidos pagal kliento turimas privilegijas. Kasininko veiksmai yra kontroliuojami iš menedžerio darbo vietos.

Papildomos sistemos funkcijos:

 • Realizuota programinė įranga, leidžianti rezervuoti bilietus internetu ir SMS žinutėmis;
 • Automatinio atsakiklio funkcija – seansų tvarkaraštis pateikiamas telefonu;
 • Infokioskas – galimybė lankytojams patiems įsigyti/rezervuoti bilietus infokioske.

Yra galimybė įdiegti praėjimo kontrolę su turniketais ir brūkšninių kodų skeneriais. Prie įėjimo į salę įdiegiamas skeneris, kuris tikrina, ar bilietas tikras ir praleidžia arba ne lankytoją į salę.

Turite klausimų?
Spauskite čia!