Turite klausimų?
Spauskite čia!

Apie ericsoft prisitaikymą naujiems GDPR (BDAR) reikalavimams, skaitykite ČIA.

 

Išmanus verslo valdymas

 

Mes siūlome visapusiškus ir tarpusavyje integruotus sprendimus viešbučiams ir restoranams, kurie ženkliai pagerina tiek pavienių tiek tinklinių viešbučių veiklos našumą. Integraciniai sprendimai leidžia užtikrinti 24/7 nenutrūkstamą Jūsų viešbučio sistemos darbą. Dėka automatizuotų procesų ir realiu laiku atnaujinamos informacijos visose pardavimo sistemose ericsoft garantuoja maksimalų efektyvumą, tuo pačiu supaprastindama viešbučio veiklos procesus bei leisdama stebėti kertinius veiklos rodiklius. 

 


Didina pajamas
Integruota strategija, kaip sumažinti išlaidas ir padidinti pajamas

 
Efektyvumo didinimas
Optimizuoja organizacijos veiklos procesus ir darbuotojų koordinavimą

Klientų aptarnavimas
Greiti ir tikslūs procesai, skirti patenkinti Jūsų klientų poreikius 

Laiko valdymas
Valdo Jūsų laiko panaudojimo efektyvumą

 

Viešbučio valdymo sistema ir internetiniai sprendimai Jūsų apgyvendinimo įstaigai

hotel 4°

Visų strateginių viešbučio veiklų valdymas iš vienos vietos

Sužinoti daugiau

booking engine

 Virtuali viešbučio registratūra 24/7, skirta padidinti tiesioginių rezervacijų skaičių

Sužinoti daugiau

channel manager

Užimtumo ir kainų atnaujinimas realiu laiku ir visose rezervacijų sistemose

Sužinoti daugiau

CRM

Pasiūlymų siuntimas ir elektroninės rinkodaros kampanijos Jūsų svečiams

Sužinoti daugiau

 

Apie UCS BALTIC viešbučių rinkoje

Įmonė UCS BALTIC viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti integruotus sprendimus viešbučio internetinėms rezervacijoms ir jau yra automatizavusi daugiau nei 60 apgyvendinimo įstaigų. Mūsų klientai sutaupo mažiausiai 2 valandas kasdien naudodami mūsų sistemą, kurios dėka visos rezervacijos tiek iš viešbučio svetainės, tiek iš rezervacijų portalų (tokių kaip booking.com, expedia, HRS, GTA ir t.t) atsiunčiamos tiesiai į viešbučio programą, kuri reguliuoja ir užimtumą bei kainas.

Mes džiaugiamės turėdami didžiausią patirtį Lietuvoje ir dalinamės ja su savo klientais konsultuodami juos dėl rezervacijų portalų pasirinkimo, pateikiame statistiką apie rezervacijų apimtis bei atšaukimų procentą portaluose bei rekomenduojame geriausius portalus kiekvienam klientui pagal poreikius. Mūsų specialistai taip pat pataria, kaip galima padidinti Jūsų apgyvendinimo įstaigos tiesiogines rezervacijas per Jūsų svetainę ir reikšmingai padidinti svetainės apsilankiusiūjų konversijų skaičių.

Siekdami teikti geriausios kokybės produktus ir paslaugas, pradėjome siūlyti programą ericsoft Hotel 4°. Šis profesionalus sprendimas geriausiai atitinka Lietuvos apgyvendinimo įstaigų poreikius bei mūsų – šios srities ekspertų – lūkesčius!

ericsoft Hotel 4° viešbučių valdymo ir administravimo sistema

Naujoji ericsoft Hotel 4° viešbučio valdymo ir administravimo sistema su integruota Pajamų valdymo sistema (Revenue Management system) leidžia orientuotis į maksimalų viešbučio pelningumą. Šis modernus sprendimas palengvina kasdienį darbą ir užtikrina sistemingą procesų valdymą. Daugiafunkcinis valdymo modelis leidžia keisti, pridėti ir atnaujinti reikalingas funkcijas siekiant maksimalaus patogumo ir darbų kontrolės. Sistemos universalumas atitinka smulkių ir stambiųjų viešbučių tinklų reikalavimus.

Jūsų viešbučio kainos keisis automatiškai, atsižvelgiant į Jūsų viešbučio užimtumą!

Jau daugiau nei 5000 viešbučių pasaulyje naudoja šią sistemą. Išbandykite ir Jūs!

Pagrindinės programos savybės:

Viskas viename: naudodami vieną grafinę vartotojo sąsają viešbučiai gali valdyti visas veiklas, įskaitant internetines rezervacijas (rezervacijos gaunamos tiesiai į programą), channel manager (srautų valdymas, kuriame integruota daugiau kaip 60 kanalų, įskaitant Booking.com, expedia, HRS, GTA ir daugybę kitų), SPA centrą, kambarinių veiklą.

Integruotas CRM (ryšių su klientais valdymas) ir pašto dėžutės profilis: Šis ericsoft modulis leidžia pateikti jūsų svečiams įvairius reklaminius pasiūlymus. Pavyzdžiui, galėsite išsiųsti svečiui pasiūlymą, kuriame bus palyginti skirtingi kambariai bei jų tarifai. Taip pat galėsite siųsti naujienlaiškius, išankstines sąskaitas ar informacinius laiškus svečiams vos keliais paspaudimais.

Online check-in: ericsoft leidžia svečiams užsiregistruoti patiems internetu, taip optimizuojant registratūros darbą. Svečias el. paštu gauna nuorodą į Jūsų svetainę, kurioje jis suveda reikalingus asmens duomenis (panašiai kaip užsakant lėktuvų bilietus), o atvykus į viešbutį jam tereikia pasirašyti registracijos kortelę ir jis gali nedelsiant eiti ilsėtis rezervuotame kambaryje.

Moduliškumas: ericsoft viešbučio programa sudaryta iš daugelio modulių, kurie gali būti įdiegti bet kuriuo metu. Iš pradžių galite naudoti minimalaus funkcionalumo sistemą, o vėliau pagal poreikius prijungti daugiau modulių (internetines rezervacijas, CRM, rezervavimo portalų valdymą ir kitus).

Universalumas: ericsoft programa galima valdyti tiek vieną, tiek kelis viešbučius vienoje duomenų bazėje. Programa gali būti pritaikyta ir mažam viešbučiui ir viešbučių tinklui.

Pritaikomumas: konfigūracijos metu programinė įranga gali būti pritaikyta pagal kliento individualius poreikius, kas palengvina kasdienes operacijas viešbučio vadovams ir jo darbuotojams.

Orientacija į pajamų didinimą: ericsoft programinė įranga leidžia viešbučiams ne tik naudoti standartines kainas, bet ir nustatyti dinamines kainas pagal užimtumo lygį. Sistemoje galima naudoti neribotą kiekį kainų tipų ir lygių.

Reiklumas techninei įrangai: sistemai palaikyti ir naudoti pakanka vidutinio lygio techninės įrangos:
Serveriui: Windows 7 Professional, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2012, Windows 10. CPU Intel Core i3 , 8 GB RAM. Darbo vietai – 4GB RAM.

Patogi (User-friendly) grafinė vartotojo sąsaja: personalas vos per keletą dienų gali pilnai išmokti dirbti su sistema.

Orientacija į klientą: mes vertiname visas klientų užklausas dėl sistemos funkcionalumo. Esant dideliam poreikiui bei galimybėms, realizuojame pageidaujamą funkciją.

Integracijos su kitomis sistemomis: programą galima integruoti su daugybe trečios šalies tiekėjų, pavyzdžiui, PBX (telefonų stotelės), Key Cards (spynų sistemos), MiniBar (elektroniniai mini barai), spausdintuvais ir pasų skaneriais.

 

Integracija su telefonų stotelėmis:

SELTA: SAE 3000, SAEPLUS, S@E IPX e SAEKEY
MATRACOM MC6500
ALCATEL HOTEL LINK ( A.H.L.) OMNIPCX 4400 HOSPITALITY PABX
PROMELIT OPEN IP SMALL-MEDIUM-LARGE- EXTRA LARGE
SIEMENS CARACAS LINK Hipath 3000
ASTRA BP 250
PANASONIC TDE-100
FIAS ETHERNET0

Integracija su spynų sistemomis:

Airvent (Pegasus)
Altecon
Microdevice (Hotel supervisor)
VDA Elettronica
I.S.I. (STS)
I.S.I. (STS) Postazione
GLT (Perseo)
I.T.C.
CISA (PMS Interface)
Alesia
Hotel 8000
Siemens Desigo
Onity
TS100InHova
Vincard
Omnitec
Onity

Profilių perkėlimas iš kitų sistemų jau įmanomas!

UCS BALTIC komanda sukūrė sprendimą, kurio pagalba galima perkelti svečių profilius iš kitų PMS sistemų į ericsoft Hotel 4° sistemą.

Turite klausimų?
Spauskite čia!