Turite klausimų?
Spauskite čia!

Delninukai

Mobilūs terminalai, užtikrinantys sklandų ir greitą klientų aptarnavimą. Kompaktiški delninukai išsiskiria elegantišku dizainu, patogiu valdymu ir ilgai tarnaujančia baterija. Tai mažų gabaritų, tvirto korpuso ir funkcionalios techninės charakteristikos įranga, tinkanti tiek smulkiam verslui, tiek aukšto lygio restoranams. Paprastai delninukai naudojami lauko kavinėse ir tose vietose, kur yra didelis atstumas iki kasos, todėl negalima vesti kompiuterinio tinklo laidų. Taip pat ten, kur vertinamas greitas ir operatyvus klientų aptarnavimas.

planšetė delninukas r_keeper mobile waiter

Planšetės

Planšetė – tai lyg elektroninė padavėjų užrašų knygutė užsakymams priimti, tačiau didelis skirtumas yra tas, kad nieko rašyti nereikia – užtenka kelių paspaudimų ir užsakymas keliaus tiesiai į r_keeper kasą. 

delninukai r_keeper mobile waiter

Telefonai

Pats patogiausias įrenginys delninukų (mobilaus padavėjo) funkcijai atlikti – mobilusis telefonas su įdiegta r_keeper Mobile Waiter sistema. Jį patogu laikyti vienoje rankoje, tad padavėjas vienu metu gali nešti nurinktus indus nuo vieno stalo ir priimti užsakymą nuo kito.