Turite klausimų?
Spauskite čia!

Padavėjų iškvietimo mygtukai

Įsivaizduokite – klientas įeina į restoraną, išsirenka patikusį stalelį ir atsisėdęs spaudžia padavėjo iškvietimo sistemos mygtuką „Call“. Sistema signalą siunčia padavėjui, kuris savo laikrodyje mato informaciją, kad yra kviečiamas prie konkretaus stalelio. Padavėjas iš karto prieina prie stalelio ir pažymi tai vienu mygtuko paspaudimu. „R-Keeper“ fiksuoja padavėjo priėjimo laiką, kurį vėliau gali stebėti stebėti restorano administratorius ir matyti padavėjų aptarnavimo greitį ir darbo kokybę. Atidavęs užsakymą į virtuvę, padavėjas laukia pranešimo apie paruoštą užsakymą iš virtuvės. Gavęs pranešimą į laikrodį gali pristatyti karštą, ką tik paruoštą patiekalą klientui. Pavalgęs klientas spaudžia mygtuką „Bill“ – padavėjas savo laikrodyje akimirksniu informuojamas, kad atneštų sąskaitą. Priėjęs prie kasos paima čekį ir neša klientui.

Šis aptarnavimo sprendimas spėjo smarkiai paplisti didžiulius srautus atparnaujančiuose restoranuose, tačiau gali būti panaudotas ir kitaip – sanatorijose, gydyklose, vietose, kur svarbu greitai reaguoti ir matyti konkrečia iškvietimo vietą.

Padavėjo iškvietimo mygtukai – itin patvarus sprendimas. Mygtukas yra montuojamas prie stalo arba ant specialaus stovelio su paaiškinimu, yra atsparus drėgmei, turi itin talpią ir ilgai veikiančią bateriją.

Pranešimo gaviklio ekrane padavėjas mato:

  • kuris stalas kviečia
  • kuriam stalui reikia atnešti sąskaitą
  • atšaukus kvietimą, pranešimo gaviklyje pranešimas išsitrina automatiškai
  • paskutinius 15 pranešimų
  • pranešimus apie paruoštą patiekalą