Turite klausimų?
Spauskite čia!

Savitarnos kasos

Savitarnos (Self-service) kasa yra skirta klientui užsisakyti patiekalus ir apmokėti sąskaitą pačiam, be kontakto su padavėju ar kasininku. Šios kasos puikiai tinka savitarnos restoranams, kuriuose klientas užsakytą maistą atsiima tam skirtoje vietoje arba restoranuose, kur norima sutaupyti padavėjų laiką priimant užsakymą ir ruošiant sąskaitą, nes belieka atnešti kliento užsakytą maistą prie jo užsakymo numerį atitinkančio staliuko. Dirbant karantino sąlygomis tai puikus sprendimas siekiant išvengti eilių. Savitarnos terminalai gali būti įvairių rūšių, nuo liečiamų mažų ekranų iki didelių kioskų, kabinami ant sienos ar pastatomi ant paviršiaus ar grindų. Visada surasime klientui tinkamiausią variantą.

elo savitarsnos kasos

Elo Wallaby Slim

Naujos kartos modernūs savitarnos terminalai Elo puikiai tiks restoranams, neturintiems daug vietos ar nenorintiems užstoti savo interjero. Elo Wallaby slim terminalai gali būti statomi bet kurioje restorano vietoje ant grindų arba įrengiami ant aukštesnio paviršiaus.

Savitarnos kasa r_keeper

Monitoriai

Subtiliai atrodantys ir nedaug vietos užimantys lietimui jautrūs ekranai, pritaikyti dirbti su r_keeper savitarnos sistema. Pagal kliento poreikius parenkame labiausiai tinkantį gamintoją.