Turite klausimų?
Spauskite čia!
Turite klausimų?
Spauskite čia!

Įrangos nuoma

Techninės įrangos nuoma – efektyvus būdas, padedantis planuoti finansus ir siekti individualių verslo tikslų. Dalis mūsų būsimų klientų, norinčių naudoti R-Keeper restorano valdymo ir apskaitos sistemas, dėl daugelio priežasčių vengia iš karto įsigyti visą sistemą – nežino, kokia bus tolimesnė ekonominė situacija, abejoja, ar atsipirks investuoti pinigai arba jų verslas šiuo metu nesiseka taip gerai, kaip norėtųsi. Tačiau tuo pačiu jie supranta, jog yra tinkamas laikas pradėti naują verslą, išnaudoti galimybes ir taip užsiimti pozicijas šiame sektoriuje profesionaliai mąstant apie restoranų verslą. Tokiu atveju jūsų lūkesčius atitiks UCS Baltic technikos ir įrangos nuoma!

Privalumai

  • Nereikia baimintis investuoti didelės sumos į brangią techniką, pakanka įrangą išsinuomoti.
  • Nereikia sukti galvos kur gauti pinigų valdymo ir apskaitos sistemos įsigijimui.
  • Nereikia leisti pinigų ir laiko kompiuterinės apskaitos sistemos (ar kitos reikalingos įrangos pirminiam veiklos funkcionavimui) pirkimui, nes iškart gaunama visa reikalinga profesionali kavinės valdymo sistema, atliekanti visas funkcijas.

Daugiau dėl įrangos nuomos galite sužinoti susisiekę su mūsų pardavimo skyriumi. Jūsų patogumui, galite nuomotis, o vėliau ir įsigyti visą UCS Baltic parduodamą įrangą.