Turite klausimų?
Spauskite čia!

EcoPOS.

PATOGUS. STILINGAS. EKONOMIŠKAS.

EcoPOS – tai sprendimas netinkliniams restoranams, kavinėms ar barams, kurie daug dėmesio skiria interjerui, nenori iš karto daug investuoti į POS sistemą, tačiau turi poreikį profesionaliai įrangai. EcoPOS yra planšetinis R-Keeper V7 POS variantas, kuris yra nedidelis ir patogus naudoti, informacija kaupiama debesyje (cloud), tad nereikia įsigyti serverio. Be to, tai yra VIENINTELIS sprendimas rinkoje, kurį galima pritaikyti prie restorano stiliaus, nes galima  pasirinkti iš įvairių spalvų stovų. EcoPOS klientams suteikiamos ypatingos sąlygos įsigyti sistemą išsimokėtinai be pabrangimo.

FUNKCIONALUMAS

EcoPOS sprendimui naudojama R-Keeper V7 sistema su visomis pagrindinėmis funkcijomis ir galimybe įdiegti papildomus modulius pagal poreikį. Daugiau apie R-Keeper V7 funkcionalumą rasite čia, o apie papildomus modulius skaitykite čia.

PATOGUMAS

Eco POS susideda iš planšetės ir reguliuojamo stovo, kurį lengva perkelti ir patogu naudoti. Informacija kaupiama debesyje (cloud), o duomenys saugomi duomenų centre, tad nereikia įsigyti serverio. Sistemos veikimas yra labai paprastas, taip pat yra vadybininko funkcija, kuri leidžia valdyti restoraną ir kitus prie sistemos prijungtus įrenginius iš vienos vietos, matyti visas reikalingas ataskaitas bei valdyti sandėlį.

STILINGUMAS

Restorano, kavinės ar baro sėkmei daug įtakos daro stilius ir interjero detalės, tad siūlome Jums prie interjero pritaikyti ir savo POS sistemą. EcoPOS planšetinei sistemai galite pasirinkti stilingą medinį arba minimalistinį tvirto plastiko juodą stovą. Medininio stovo spalvą galima rinktis iš jau esamų, arba užsisakyti Jūsų norimos spalvos stovą.

EKONOMIŠKUMAS

Įsigyjant EcoPOS Jums reikės sumokėti tik už įrangą, o pačią sistemą galėsite išsimokėti per 24 arba 36 mėnesius BE JOKIO PABRANGIMO. Šis sprendimas Jūsų įmonei taip pat sutaupys daug pinigų, nes nereikės įsigyti serverio, kuris įprastai kainuoja apie 1000 EUR, taip pat nebus reikalinga serverio priežiūra bei elektros energija serveriui palaikyti (iš viso apie 360 EUR per metus).

ĮSIGYKITE PROFESIONALIĄ SISTEMĄ RESTORANUI YPATINGOMIS SĄLYGOMIS IR PRITAIKYKITE JĄ PRIE RESTORANO INTERJERO!

 

Turite klausimų?
Spauskite čia!