Turite klausimų?
Spauskite čia!
Turite klausimų?
Spauskite čia!

Lojalumo kortelių gamyba

Pritraukti naujus klientus yra begalė būdų, tačiau visiems aišku, kad didžiausias darbas – juos išlaikyti. Vienas iš populiariausių būdų išlaikyti esamus klientus – lojalumo kortelių gamyba. Pasiūlykite klientams funkcionalias korteles, atitinkančias tiek lankytojų, tiek jūsų verslo poreikius. Dažniausiai lojalumo kortelės naudojamos fiksuotoms arba kintančioms nuolaidoms suteikti, įvairiems pasiūlymams aktyvuoti arba lojalumo taškams kaupti.

„UCS Baltic“ savo klientams gamina plastikines lojalumo korteles, su kuriomis galėsite savo svečiui taikyti ar sumuoti įvairias nuolaidas ar taškus, skaičiuoti statistiką ir kaupti kitą svarbią informaciją apie restorano lankytojus maitinimo ar pramogų įstaigų įmonėse.

Plastikinės kortelės yra praktiškos, patogios, neplyšta, nesiglamžo, ilgai išsilaiko. Kortelės gaminamos ofsetiniu (didesniems kiekiams) ir skaitmeniniu (mažesniems kiekiams) būdu. Kortelės gaminamos individualiai, atsižvelgiant į reikiamą dizainą, personalizavimo lygį.

Lojalumo kortelės gali veikti trim skirtingais būdais:

  1. Standartinės lojalumo kortelės. Šios kortelės – paprasti ant plastiko atspausdinti kortelių grafiniai maketai, kurie yra skirti tam, kad darbuotojai žinotų ir galėtų rankiniu būdu pritaikyti tam tikras nuolaidas ar spec. pasiūlymus.
  2. Magnetinės lojalumo kortelės – kortelės su specialia juostele, kuriose yra išsaugomi tam tikri duomenys. Šioms kortelėms veikti reikalingos specialios lojalumo sistemos, kurių pagalba kortelei yra priskiriami tam tikri atributai ir kortelei suteikiama fiksuota ar kintama nuolaida, ypatingos sąlygos, galimybė kaupti taškus ar pinigus.
  3. RFID lojalumo kortelės –  radijo dažnius atpažįstanti identifikacinė plastikinė kortelė. Bekontaktės kortelės viduje yra mikroschema su unikaliu kodu, kuris nuskaitomas 5 – 10 cm atstumu nuo skaitytuvo. Plastikinės kortelės nereikia perbraukti, tad ja pasinaudoti galima net neištraukus iš piniginės.

Norėdami įsigyti lojalumo kortelių, rašykite mums užklausą nurodydami kiekį ir maketą. Atsižvelgdami į jūsų užklausą pateiksime geriausią gamybos būdą, paskaičiuosime kainas ir, esant reikalui, padėsime pasirinkti lojalumo sistemą.