Turite klausimų?
Spauskite čia!

Žalias pasaulio žemėlapis su informacija apie r_keeper

r_keeper: restorano, baro ar kavinės kompiuterinė kasa

r_keeper – plačiai žinoma restoranų, kavinių bei barų procesų valdymo ir automatizavimo sistema, visame pasaulyje puikiai veikianti jau daugiau nei 20 metų. Ši sistema yra patikima, patogi naudotis, pasižymi aukšta kokybe ir funkcionalumu.

r_keeper yra populiari dėl savo lankstumo, ji gali būti pritaikoma bet kokio tipo maitinimo įstaigai. Tai daug daugiau, nei kasos aparatas. Ši sistema padeda geriau valdyti, stebėti ir kontroliuoti restoraną, mažinti išlaidas, taupyti laiką bei kaupti ir perduoti įvairiausio pobūdžio informacinius srautus. Sistemos techninės galimybės leidžia vadovui susitelkti į svarbiausius restorano valdymo tikslus ir aiškiai jų siekti.

Šiuo metu UCS Baltic siūlo naujausią sistemos versiją – r_keeper_7, kuri dar saugesnė ir funkcionalesnė nei ankstesnės versijos, o kasos sąsają gali sukonfigūruoti pats vartotojas.

Detalesnį r_keeper_7 ir senosios versijos R-Keeper V6 palyginimą rasite čia.

r_keeper privalumai:

r_keeper greitas aptarnavimas

GREITA

Užsakymo informacija su specifiniais kliento reikalavimais siunčiama tiesiai į virtuvės ar baro spausdintuvą belaidžiu ryšiu, taip pat galima prijungti padavėjų delninukus, tad padavėjams reikia mažiau vaikščioti, o bet kokie meniu pakeitimai pagrindiniame kompiuteryje iš karto atsiranda visose kasose, nereikia eksportuoti-importuoti duomenų.

Detalios r_keeper ataskaitos

TIKSLU

Nuolat atnaujinami duomenys lengvai eksportuojami į buhalterines programas, galima formuoti įvairaus tipo ataskaitas kiekvienam aukštui, salei, padavėjui ar kasai.

Patogi sistema r_keeper

PAPRASTA

Lengvai suprantama ir pagal kliento poreikius adaptuojama vartotojo aplinka, “medžio” struktūros meniu. Galima nustatyti skirtingus meniu variantus atskiroms zonoms ar skirtingam paros laikui, įvesti skirtingas nuolaidų teikimo sąlygas bei laikus. Sistema palaiko skirtingas valiutas bei kalbas bei įmonės sumaketuotus blankus SF spausdinimui.

patikima sistema r_keeper

PATIKIMA

r_keeper numatyti ir lengvai išsprendžiami visi netikėtumai, iškylantys dirbant restorane: darbo metu susirgo padavėjas, svečiai persėdo iš baro į restorano salę, svečiui neužteko pinigų atsiskaityti, atsisakoma pagaminto ar nepagaminto patiekalo ir t.t. Sistemoje nebūna savaiminių programinių lūžių, o sistemos atnaujinimai NEMOKAMI visiems aptarnavimo sutartis pasirašiusiems klientams.

lanksčiai pritaikoma sistema r_keeper

LANKSTU

r_keeper gali būti pritaikomas pagal kliento poreikius ir maitinimo įstaigos tipą. Su šia sistema jau dirba apie 60% Lietuvos restoranų, kavinių, barų, užkandinių, picerijų, klubų bei kepyklėlių.

aptarnavimas visoje Lietuvoje

PRIŽIŪRIMA

UCS Baltic skambučių centro komanda pasiruošusi konsultuoti klientus 24 valandas per parą, o inžinieriai gali atvykti į bet kurį Lietuvos tašką per 2 valandas.

 
 
Mažos kavinės, baro ar užkandinės kasaKavinės, baro ir restorano greito čekio kasa

 

Restorano, baro ar kavinės kasa aptarnavimui prie staliukųTinklinio restorano ar kavinės kasa

 

Naujasis r_keeper_7 – novatoriškas, patikimas ir patogus produktas, kurį kuriant buvo panaudota ilgalaikė patirtis vystant ankstesniąsias r_keeper programas ir įdiegta dar daugiau naudingų funkcijų ir galimybių. Ši sistema suprantamesnė ir labiau prieinama vartotojui nei ankstesnės versijos, ja lengviau naudotis ir pritaikyti išskirtinai savo įmonės poreikiams patenkinti. Sistemą gali konfigūruoti pats vartotojas

r_keeper_7 padeda ne tik restorano vadovams lengviau kontroliuoti darbus ir stebėti jų vykdymą, bet ir palengvina darbą restorano darbuotojams. Sistemos dėka automatizuojami restorane vykstantys procesai, juos lengva kontroliuoti ir išsamiai analizuoti. Maitinimo įstaigos šeimininkas galės būti ramus, kad jo restorane darbas vyks sklandžiai ir operatyviai.

Pagrindiniai r_keeper_7 bruožai:

  • Universalumas – sistemą lengva tobulinti, paprasta prijungti papildomus modulius, įdiegti reikalingas funkcijas, sistema puikiai veikia su Windows operacinėmis sistemomis.
  • Novatoriškumas – sistemoje pateikiami naujos kartos patogūs įvairių sąrašų redaktoriai bei nauji galingi kasos programos komponentai.
  • Lankstumas – vartotojas pagal save gali susikonfigūruoti kaip atrodys kasos sąsaja bei nustatyti jos darbo savybes.
  • Saugumas – visa informacija saugiai šifruojama.

UCS Baltic pasirūpins ne tik programine įranga, bet ir visa reikalinga technine įranga bei priežiūra ir aptarnavimu. Ilgametė patirtis, patikimumas, funkcionalumas, Jūsų poreikių patenkinimas ir pagalba Jums plėstis ir tobulėti – viskas iš vienų rankų!

Norėdami sužinoti apie visas r_keeper_7 funkcijas ir privalumus, susisiekite su mumis!

Turite klausimų?
Spauskite čia!