Turite klausimų?
Spauskite čia!

Apie įmonę

Įmonių grupė UCS – viena žinomiausių ir daugiausiai klientų aptarnaujančių kompanijų viešnagės sektoriuje Baltijos šalyse ir pasaulyje. UCS diegia specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas viešnagės sektoriaus (maitinimo, apgyvendinimo ir pramogų) įmonėms. Šiuo metu UCS sukurtos sistemos per platų partnerių tinklą sėkmingai veikia Baltijos šalyse, Europoje, Azijoje. UCS grupės automatizuotų pramogų ir maitinimo objektų skaičius kasmet sparčiai auga, o mūsų pagrindinę sistemą r_keeper naudoja jau daugiau nei 55 500 klientų 47-se šalyse.

UCS sistemomis naudojasi klientai, kurie vertina greitą ir patogų įstaigos valdymą, tikslias ataskaitas, patikimumą, stabilų darbą ir naujoves. Savo pagrindiniu tikslu mes laikome savo partnerių ir klientų veiklos efektyvumo didinimą, kurio nuosekliai siekiame tobulindami techninius ir programinius sprendimus, diegdami naujausias IT technologijas bei stebėdami ir formuodami viešnagės rinkos tendencijas.

UCS partnerių žemėlapis

UCS Baltijos šalyse

UCS Baltic dar 1999-aisiais pradėjusi veiklą, per 20 metų įdiegė sprendimus daugiau kaip 2000 restoranų, picerijų, kavinių, klubų, greito maisto restoranų, boulingo centrų, biliardinių, viešbučių, kino teatrų, sporto klubų, vandens pramogų parkų, sporto ir pramogų arenų. UCS Baltic filialai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, bei Panevėžyje. 2001 metais UCS įsteigė atstovybę Latvijoje, kur partnerių sistemomis ir paslaugomis naudojasi daugiau kaip 1500 klientų didžiuosiuose miestuose ir kurortuose: Rygoje, Daugpilyje, Liepojoje, Venspilyje, Siguldoje, Jelgavoje ir kituose miestuose. 


Didžiausi projektai

Slide1