Turite klausimų?
Spauskite čia!

Apie mus

UAB UCS Baltic diegia bei prižiūri specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas maitinimo, apgyvendinimo, sveikatingumo ir pramogų sektoriaus įmonėms. Turime plačiausią aptarnavimo tinklą Lietuvoje ir savo serviso linija esame pasiekiami visą parą.
Mūsų kompiuterinė kasos sistema unTill – naujausias Lietuvoje Olandiškas produktas, naudojamas vienų žymiausių restoranų pasaulyje bei pritaikomas įvairaus dydžio ir poreikių maitinimo įstaigoms, ericsoft viešbučių valdymo sistema – vienas stabiliausiai veikiančių ir paprasčiausiai valdomų produktų rinkoje, o itališkas daug metų vystomas produktas GymGest – patikimiausias sprendimas sveikatingumo ir pramogų įstaigoms. Mes esame pirmieji, pristatę neformalaus ugdymo apskaitos sistemą savivaldybėms, o bekontakčiai atsiskaitymai elektroniniu moksleivio pažymėjimu UPAY – inovatyvi naujovė, sparčiai plintanti Lietuvos mokyklų valgyklose.

Mūsų sistemomis naudojasi įmonės, kurioms rūpi sklandus, greitas ir patogus jų klientų aptarnavimas. Todėl UCS Baltic MISIJA:

Savo patirtimi ir inovatyviais sprendimais kurti pailsėjusio, sotaus ir laimingo žmogaus patirtį.

UCS Baltic dirba drąsūs rinkos lyderiai, kurie vadovaujasi keturiomis svarbiausiomis VERTYBĖMIS:

VIENINGA KOMANDA – veikdami kartu kuriame vertę mūsų klientams ir bendradarbiaujame su jais siekdami geriausio sprendimo.

PATIKIMUMAS – pasitikime vieni kitais ir darome viską, kad klientai pasitikėtų mumis, nebijome pripažinti klaidų ir atvirai dalijamės informacija.

PROGRESYVUMAS – Nuolat tobulėjame ir geriname procesus, vadovaujamės LEAN principais ir tikime, kad net maži pagerinimai gali duoti didelių rezultatų.

LYDERYSTĖ – ši vertybė atsispindi ne tik rinkoje, kurioje esame lyderiai, bet įmonės viduje, nes tikime, bet kiekvienas mūsų gali būti lyderis ir imtis iniciatyvos, vesti komandą ir prisidėti prie įmonės, kolegų bei, žinoma, klientų gerovės. 

Vadovaudamiesi UCS Baltic vertybėmis ir kasdien vykdydami mūsų misiją siekiame VIZIJOS

Geidžiamiausias viešnagės sektoriaus sprendimų kūrėjas ir patikimas partneris.

Trumpa UCS istorija

  • UCS Baltic Lietuvoje pradėjo veiklą 1999-ųjų balandžio 23 d. ir per 21 metus įdiegė r_keeper bei kitus sprendimus daugiau kaip 2000 restoranų, picerijų, kavinių, klubų, greito maisto restoranų, boulingo centrų, biliardinių, viešbučių, kino teatrų, sporto klubų, vandens pramogų parkų, sporto ir pramogų arenų.
  • 2001 metais UCS įsteigė atstovybę Latvijoje, kuri įdiegė sistemas ir teikia aptarnavimo paslaugas jau daugiau kaip 1500 klientų didžiuosiuose miestuose ir kurortuose: Rygoje, Daugpilyje, Liepojoje, Venspilyje, Siguldoje, Jelgavoje ir kitur. 
  • Nuo 2014-ųjų UCS Baltic dirba su viešuoju sektoriumi. Mūsų sukurtą  Neformalaus ugdymo sistemą jau naudoja Šiaulių miesto ir Tauragės savivaldybės, o nuo 2015 m. pradėjome diegti ir prižiūrėti praėjimo kontrolės bei valgyklos apskaitos sistemas mokyklose. UPAY sistemą mokinių atsiskaitymui moksleivio pažymėjimu jau naudoja daugiau nei 20 mokyklų visoje Lietuvoje.
  • 2017-aisiais Lietuvos apgyvendinimo paslaugų rinkai pristatėme naują patogesnį, funkcionalesnį, lengviau diegiamą ir administruojamą itališką produktą ericsoft, kuris įrodė esantis stiprus konkurentas kitoms rinkoje esančioms viešbučių valdymo sistemoms ir sulaukė didelio klientų pasitenkinimo. 
  • Nuo 2018 m. įmonėje vadovaujamės LEAN principais, labiau sekame ir reaguojame į rodiklius, organizuojame daugiau mokymų, užsiėmimų, orientuotų į mūsų klientų patirtį su mumis, nuolat tobuliname komunikaciją ir procesus bei geriname aptarnavimo kokybę. 
  • Po ilgų paieškų suradome ir 2019-ųjų pabaigoje pradėjome tiekti sistemą GymGest, skirtą sveikatingumo ir pramogų įstaigoms – paprastą naudotis, bet gebančią valdyti visas įstaigos sritis ir pritaikomą kiekvienam klientui pagal poreikius. Ši sistema taip pat itališka ir vystoma jau 25 metus, o pasaulyje ją naudoja daugiau kaip 2000 patenkintų klientų.
  • 2022 metais pristatėme naują produktą unTill – olandišką sistemą, kuri yra debesų kompiuterija paremtas sprendimas, pritaikomas įvairaus dydžio ir tipo maitinimo įstaigoms, pasižymintis itin sklandžiu veikimu, paprastumu bei funkcijų įvairove.