Turite klausimų?
Spauskite čia!

Kompleksinis sprendimas SPA viešbučiams su restoranu

UCS Baltic siūlome sprendimus maitinimo, apgyvendinimo bei sveikatingumo ir laisvalaikio įmonėms atskirai, tačiau vis populiarėja įstaigos, kurios teikia ir apgyvendinimo ir maitinimo, o dažnai ir SPA paslaugas. Norint išvengti papildomo administracinio darbo ir klaidų bei norint efektyviau aptarnauti klientus kyla poreikis, kad informacija tarp atskirų sistemų būtų perduodama automatiškai. 

Mūsų viešbučio administravimo sistema Ericsoft, restoranų kasos sistema r_keeper ir SPA valdymo sistema Gymgest yra integruotos kartu ir visa informacija apie atliktas procedūras ar SPA paslaugas bei restorano čekio suma keliauja tiesiai į kambario sąskaitą, kurią klientas gali apmokėti recepcijoje. Viešbučiams, turintiems tik restoraną, galime pasiūlyti Ericsoft ir r_keeper integraciją, o viešbučiams su SPA, neteikiantiems maitinimo paslaugų – Ericsoft ir Gymgest sistemų derinį. 

Sistemos gali būti naudojamos lanksčiai ir pritaikomos klientų poreikiams. Pavyzdžiui, jei SPA viešbutyje yra specialistai, priskiriantys gydymą svečiams, galima rekomenduoti masažo ar SPA procedūrų sąrašą, kuris matomas viešbučio recepcijoje, tuo tarpu svečias gali pasirinkti, kurias iš jų faktiškai užsakyti ir apmokėti. 

Duomenys tarp sistemų keliauja akimirksniu, tad visada žinosite, kas vyksta Jūsų viešbutyje, SPA ar restorane ir kuris svečias kokias paslaugas gavo. Norėdami sužinoti daugiau ir aptarti konkrečius Jūsų poreikius, kviečiame susisiekti el. paštu sales@ucs.lt ar skambinti bendruoju telefonu ir suorganizuosime bekontaktį susitikimą Jums patogioje platformoje.