Turite klausimų?
Spauskite čia!

Naujiena maitinimo sektoriuje – savitarnos sistema planšetėje

Sukūrėme savitarnos sistemą planšetėje „YZY Order“. Savitarna – geidžiamiausias kavinių ir restoranų sprendimas šiuo metu, tačiau dideli savitarnos terminalai užima daug vietos ir yra brangūs, todėl nedidelėje Lietuvos rinkoje efektyviau veikia kompaktiška ir prieinama savitarnos sistema planšetėje.

Savitarnos sprendimas itin pasiteisina greito maisto restoranuose ar picerijose, kur klientai tikisi greito aptarnavimo. Klientas, priėjęs prie patogioje vietoje stove įtvirtintos planšetės, gali atsidaryti meniu, išsirinkti patiekalus, pateikti ir apmokėti užsakymą kortele arba grynaisiais pinigais kasoje, jei pasirenka tokį apmokėjimo būdą.

„Padavėjui tereikia atnešti pagamintą užsakymą prie staliuko arba palikti jį užsakymų atsiėmimo vietoje. Taip sutaupoma daug padavėjų laiko, nes nebereikia atnešti meniu, priimti užsakymo ir apmokėjimo, o klientai gali išsirinkti ir užsakymą pateikti savo tempu. Tai ypač aktualu dabar, kai restoranams sunkiau rasti darbuotojų, o klientai vis labiau įpranta prie savitarnos kasų parduotuvėse“, – sako Mantas Antanaitis, mūsų R&D komandos produktų vadovas.

Savitarnos sistema turi savo eilės valdymo modulį ir virtuvės ekraną, kuriame restorano virtuvės darbuotojai pažymi, kad užsakymai paruošti, o klientai ekrane salėje automatiškai mato savo užsakymo statusą ir jo pasikeitimą.

Patiekalai į sistemą suvedami taip pat, kaip ir į administratoriaus sistemą kasoje, tereikia pridėti paveikslėlį ar nuotrauką bei minimalų patiekalo aprašymą, kurį svečias matys planšetės ekrane. Jei virtuvė nebeturi tam tikro produkto, patiekalo pasirinkimą sistemoje galima blokuoti arba įvesti likutį, kuris mažės kiekvieną kartą užsakius patiekalą bet kurioje kasoje.

Kavinių darbuotojus apmokome, kaip dirbti su savitarnos sistema, kaip suvesti ir koreguoti meniu, o jei kyla klausimų – visada esame pasiruošę padėti.

Norėtumėte įdiegti savitarną savo kavinėje ar picerijoje? Susisiekite su mumis – patarsime, padėsime išsirinkti efektyviausią sprendimą ir jau netrukus Jūsų klientai galės džiaugtis naujove bei pagreitėjusiu aptarnavimu!