Turite klausimų?
Spauskite čia!

„Gymgest“ programa pervadinama į „Wellby“

„Gymgest“ sporto ir laisvalaikio verslo valdymo programa tampa „WellBy“. Kaip pavasarį žadėjo programos kūrėjai Italijos „Zucchetti Hospitality“ – štai ir prasidėjo svetingumo verslo valdymo programų atnaujinimas bei konsolidavimas.

„Pavadinimo ir logotipo keitimas – tai pirmasis žingsnis, kurį matys nauji programos vartotojai. Iki metų pabaigos prekės ženklas bus pakeistas jau esamiems programos naudotojams, o ateinančių metų pradžioje bus atnaujintas vartotojo aplinkos dizainas. Tad programa taps dar patrauklesnė ir modernesnė – jos kūrėjai ją tobulina ir sparčiai eina į priekį“, – sako Darius Simanavičius, mūsų įmonės vadovas.

„WellBy“ išsiskiria savo funkcionalumu – kadangi programa veikia atskirų modulių pagrindu, juos galima pasirinkti pagal savo teikiamas paslaugas ir poreikius, lengva pritaikyti bet kuriai sporto ir laisvalaikio įstaigai ar įmonei.

Tad jei turite baseiną, sporto klubą, SPA ar laisvalaikio centrą – su „WellBy“ galite automatizuoti jų administravimą, valdyti klientų rezervacijas, abonementus, bilietų pardavimus bei vykdyti praėjimo kontrolę.

Viešbučiai, kurie kartu turi ir SPA kompleksus, jaučia papildomą naudą, kadangi sistemą galima lengvai integruoti su viešbučių valdymo programa „Ericsoft“, kurią sukūrė ir palaiko tas pats gamintojas.

Susisiekite su mumis – patarsime, kaip automatizuoti daugelį procesų ir dirbti dar efektyviau.