Turite klausimų?
Spauskite čia!

Dar daugiau inovacijų iš partnerių Italijoje

Jau daugiau nei penkerius metus bendradarbiaujame su Italijos „Zucchetti Hospitality“ grupe – Lietuvoje atstovaujame jų kuriamas programas „Ericsoft“ ir „Gymgest“.

Mūsų įmonės vadovas Darius Simanavičius kartu su „Dennypay“ direktoriumi Robertu Virpša aplankė mūsų partnerius Riminyje ir susitiko su jų atstovais Carlo Broglia, Donato Colamartino, Marco Stefanon, Tiziana Allegrini bei Nicola Seghi.

„Išklausėme „Zucchetti Hospitality“ produktų vystymo viziją – jau metų pabaigoje turėtume sulaukti naujų programų, o kitais metais planuojama pristatyti dar daugiau inovatyvių ir šiuolaikiškų sprendimų“, – pasakoja D. Simanavičius.

Visi grupės viešnagės sektoriui siūlomi produktai sujungti ir plėtojami vienoje įmonėje, todėl jie lengviau integruojami ir tobulinami. Taip pat grupė priėmė strateginės plėtros vadovą, kuris atsakingas už ilgalaikę produktų vystymo strategiją.

Tikimės, kad šį teigiamą pokytį pajus ir dešimtys Lietuvos viešbučių, baseinų, SPA ir pramogų centrų, kurie jau naudoja „Ericsoft“ ar „Gymgest“ programas.

Jei dar tik ieškote geriausios verslo valdymo programos savo įmonei – pasitarkite su mumis. Pasiūlysime optimalų sprendimą, nes kartu su partneriais turime sukaupę ilgametę patirtį viešnagės sektoriuje ir gerai žinome, kaip tarptautines programas pritaikyti Lietuvos įmonių poreikiams.