Turite klausimų?
Spauskite čia!

Įmonei pradeda vadovauti Juozas Paliulis

Pokyčius įmonėje pasitinkame sveikindami naująjį mūsų įmonės vadovą Juozą Paliulį! Naujas pareigas pradėjęs eiti vadovas tikisi, kad mūsų įmonė ir toliau tęs sėkmingą augimą Lietuvoje ir už jos ribų, o komandą sudarys ambicingi, motyvuoti ir norintys tobulėti žmonės.

🟢 Juozo kelionė įmonėje trunka jau 11 metų – per savo gimimo dieną jis įsidarbino vykstančiu inžinieriumi, o netrukus dėl gebėjimo organizuoti darbus tapo inžinieriumi-koordinatoriumi. Vėliau jis prisidėjo prie sudėtingų nuotolinio klientų aptarnavimo skyriaus procesų. Išsigryninus poreikį turėti VIP klientų inžinierių techniniams darbams, Juozas pradėjo labiau koncentruotis į jiems skirtus techninius sprendimus.

🟢 Juozas baigė inžinerinės informatikos specialybę @Vilnius Tech, o universitete įgytos techninės žinios praverčia kasdieniuose darbuose bendraujant su klientais, koordinuojant komandą ir vedant ją į sėkmę.

🟢 Vadovo kelią Juozas pradėjo 2018 m. sausį, o pirmoji jo, kaip vadovo, užduotis buvo vykstančių inžinierių skyriaus veiklos organizavimas. Jis greitai įgyvendino reikiamus pokyčius ir pasiekus norimus rezultatus tapo nuotolinio klientų aptarnavimo skyriaus vadovu.

🟢 Per visą laiką įmonėje Juozas įgijo daug papildomų įgūdžių: komandinio darbo, problemų sprendimo, lyderystės. Savo iniciatyvą ir idėjas jis išnaudoja ne tik savo tiesioginėms atsakomybėms. Naujasis mūsų įmonės vadovas nuolat siekia įmonės gerovės ir stengiasi padaryti daugiau, nei apima jo pareigų aprašymas.

🟢 Laisvalaikiu Juozas mėgsta skaityti ar klausyti audio knygas, o taip pat dalyvauja įvairiuose seminaruose – jį domina bendravimo psichologijos, finansinio raštingumo, motyvacijos bei lyderystės temos.

Pasitikdamas naujas pareigas, Juozas sau ir visai komandai linki palaikyti vieniems kitus tiek lengvuose, tiek sudėtingesniuose etapuose. „Kiekvienas laikotarpis atneša savų pamokų, o jas išmokę galime augti kaip asmenybės, komanda ir visa organizacija“, – sako jis.