Turite klausimų?
Spauskite čia!

„Alynas“ alaus parduotuvių tinklo automatizavimas

Alynas 1 (1)

Parduotuvių-barų tinkle „Alynas“ įdiegtos naujausios technologijos leidžia tiksliai apskaičiuoti išpilstomo alaus kiekį, padeda vadovybei stebėti ir vertinti situaciją padaliniuose, o personalui – patogiau aptarnauti klientus.

Alynas 2

Visa programinė įranga yra sujungta į vieną bendrą sistemą, o tai leidžia sklandžiai valdyti procesus nuo pat užsakymo iki pardavimo.

LCD monitoriaus ekrane iš tolo matomas elektroninis meniu, kuriame nenutrūkstamai rodomos video užsklandos su besikeičiančiais vaizdais: parduodamo alaus rūšys, užkandžiai, jų kainos, specialūs pasiūlymai. Visų parduotuvių ekranai yra sujungti į bendrą tinklą, kuris yra valdomas iš vieno centrinio kompiuterio.

Alynas 3 Alynas 4

„Alynas“ parduotuvėse-baruose dirbama su restorano apskaitos ir valdymo sistema R-Keeper V7, kurios dėka identifikuojamas su kasa dirbantis personalas, formuojami užsakymai, vedama vieninga apskaita, generuojamos išsamios tiek bendros, tiek atskiros ataskaitos.

Alynas 5

R-Keeper V7 sistemos modulis – lojalumo sistema leidžia kaupti duomenis apie nuolatinius lankytojus, taikyti jiems nuolaidas, kaupti taškus, organizuoti akcijas ir pan. Lojaliems klientams išduodamos „Alynas“ kliento kortelės, kurias nuskaičius kortelės turėtojui pritaikoma speciali nuolaida.

Alynas 6

Prisijungus prie personalinio kompiuterio iš bet kurios vietos vykdomas darbo stebėjimas realiu laiku(Internet monitoring). Matomas einamasis padalinio balansas, pasirinktos kasos apyvarta, kiekvieno atspausdinto čekio turinys, kontroliuojamas bet kurio barmeno darbas, peržiūrimi jo atspausdinti čekiai, atidarytų užsakymų turinys ir laikas.

Pilamo alaus kiekį kontroliuoja alaus apskaitos sistema. Realiu laiku apskaičiuojamas kiekvienas alaus lašas bei tuo pat metu į kasą įnešti pinigai.

Alynas 7

Įmontuoti mechaniniai alaus skaitikliai skaičiuoja išbėgusį alaus kiekį, o putų gaudytuvai sustabdo alaus putojimą prieš skaitliuką. Dėl to alus suskaičiuojamas tiksliai, o pardavėjas klientui alų įpila su minimaliu putos kiekiu.

Alynas 8

Alaus išpilstymo kontrolė integruota į apskaitos ir valdymo sistemą R-Keeper V7. Šios integracijos dėka, tiksliai kontroliuojamas alaus išpilstymas, žinomas tikslus produkto likutis, o keičiantis darbuotojų pamainoms informacija apie likusius kiekius gaunama vienu klavišo paspaudimu.

Parduodamo alaus išsinešimui išskirtinumas – taros žymėjimas spec. lipdukais-etiketėmis. Parduodant alų išsinešimui, buteliai apklijuojami originaliomis „ALYNO“ etiketėmis, kurias spausdina į sistemos R-Keeper V7 komplektaciją įeinantys spausdintuvai.

Alynas 9

Etiketėse nurodomas įsigyto alaus pavadinimas, alaus aprašymas, kiekis, alaus galiojimo laikas, sudėtis, gamintojas ir pan.

Alynas 10

Į R-Keeper V7 sistemą taip pat integruotos svarstyklės – sveriamų užkandžių prie alaus svėrimui ir pardavimui.

Alynas 11

Atsiskaitymui negrynaisiais pinigais, “Alynas” parduotuvėse įdiegti integruoti su kasomis banko terminalai. Sprendimas pagreitina atsiskaitymą, kadangi sumos nereikia įvedinėti į terminalą. Klientas pats įdeda kortelę ir surenka PIN kodą. Autorizavimas užtrunka vos 2-3 sekundes.
Banko terminalai jungiasi per internetinį ryšį.

Alynas 12

Sumontuotos IP kameros, įdiegta video stebėjimo sistema suteikia galimybę stebėti parduotuvių-barų „gyvenimą“ on-line „Alynas“ internetinėje svetainėje.

Alynas 13 Alynas 14

„UCS Baltic“ prisideda prie „Alyno“ ambicijų įgyvendinimo tapti didžiausiu pilstomo gyvo alaus parduotuvių-barų tinklu Lietuvoje.